У Хмельницькому відбувся другий випуск ліцеїстів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО)

У Хмельницькому відбувся другий випуск ліцеїстів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО)
Фото: Національна академія Державної прикордонної служби України
  • Закінчили військовий ліцей 69 випускників.

Вчора, 15 червня, у Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів Військового ліцею Державної прикордонної служби України. Це п’ятнадцятий випуск від дня створення ліцею та вже другий на теренах Хмельниччини після переміщення навчального закладу із Сумщини.

Про подію повідомили в в Національній академії Державної прикордонної служби України та у Хмельницькій обласній раді.

Цьогоріч стіни ліцею покинули 69 юнаків. Більшість із них продовжить навчання за військовою спеціальністю. Як відмітили в пресслужбі вишу, 54 випускники подали документи на вступ до Національної академії Державної прикордонної служби України.

Відео дня

Привітати ліцеїстів зі святом прийшли батьки, представники органів місцевого самоврядування, депутати обласної ради та інші поважні гості. На урочистоятях для випускників звучало багато добрих слів та побажань. Ліцеїстам вручили свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та нагрудний знак «Випускник ліцею». За високі досягнення у навчанні два випускники Військового ліцею отримали золоті медалі.

Державну нагороду, орден «За мужність» ІІІ ступеня отримав за свого загиблого батька, захисника Маріуполя, полковника Романа Чемериса його син — випускник ліцею.

Нагадаємо, до вторгнення росіян ліцей-інтернат базувався в Сумах. Називався він «Кадетський корпус». Тут навчалися учні із 8 по 11 класи. В Сумах відбулось 13 випусків ліцеїстів. У зв’язку з військовими діями навесні 2022 року заклад почав процедуру переїзду. Багато працівників та ліцеїстів були проти. Вони не хотіли переїжджати в інший регіон і покидати свій.

В липні 2022 року перереєстрація навчального закладу все ж відбулася. Він став базуватися у Хмельницькому і отримав назву “Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України”.

Таким чином, у червні минулого року на Хмельниччині відбувся перший випуск із закладу і 14-й з початку заснування. Зазначимо, із 2007 року ліцей закінчили понад 1 700 осіб.

Гортайте фотогалерею з цьогорічної урочистої церемонії випуску ліцеїістів-прикордонників:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up