ЗНО з додаткових предметів хочуть зробити платним

ЗНО з додаткових предметів хочуть зробити платним
Фото ілюстративне
  • Учасники ЗНО зможуть складати додаткові тести за власний кошт.

Міністерство освіти та науки пропонує встановити плату за складання Зовнішнього незалежного оцінювання понад встановлену кількість навчальних предметів. Про це йдеться у проєкті наказу про затвердження змін до Порядку проведення ЗНО". Наразі документ винесений на громадське обговорення.

Як зазначається, у документі, учасник ЗНО має право на проходження тестувань з установленої кількості навчальних предметів коштом державного бюджету. Або понад встановлену МОН кількість навчальних предметів коштом фізичних і юридичних осіб у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

Після схвалення проєкту змін Міносвіти спільно з Українським центром оцінювання якості освіти розробить відповідний порядок здійснення оплати за складання додаткових тестів.

Відео дня

"З огляду на комплексність питання про надання платних послуг бюджетними установами брати участь у платному ЗНО учасники зможуть не раніше 2022 року", - пише Оsvita.ua.

Громадське обговорення запропонованих змін триватиме до 21 грудня. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • IGOR

    Хахаха)
  • Че Гевара

    Зробіть вже все ЗНО платним. Нехай діти "низької якості" ідуть в поля, які вони скуплять, на панщину працювати.
  • Alex Varmint

    Дыра в бюджете такая что они уже не знают чем её закрывать, но зарплаты помощникам депутатов подняли до 105 тысяч гривен !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up