1 серпня — День інкасатора

1 серпня — День інкасатора
  • Сьогодні хочеться побажати усім інкасаторам менше хвилювань та стресів, будьте завжди в безпеці.

День інкасатора щорічно відзначається 1 серпня. Це свято, присвячений всім людям, які займаються перевезенням грошей, коштовних паперів, ювелірних прикрас і інших дорогих речей тощо.

Ця професія, звичайно, дуже небезпечна, однак охочих працювати у цій сфері досить багато. Люди, які працюють інкасаторами, повинні володіти не лише необхідними навичками, але бути сміливими і мужніми, адже за статистикою, саме вони найбільш приваблива здобич для злочинців, пише znaj.ua. Професія інкасатора чи не одна з найбільш небезпечних. Адже пограбування інкасаторів відбуваються досить часто.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:28 Їм було 23 та 55 років: загинули двоє бійців з Хмельниччини 17:52 Хмельниччину накриє негода: погода на неділю, 26 квітня 17:07 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками — Богданом Богушем і Миколою Бондарем 16:12 У Хмельницькому знайшли три незаконні врізки у ливневу каналізацію Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 15:11 У Хмельницькому померла сімейна лікарка Алла Матяш 14:27 Попрощалися із загиблим на війні хмельничанином Романом Полісюком: йому було 37 13:19 На Хмельниччині помер відомий лікар-травматолог Анатолій Нікітін 12:22 Коли прийде справжнє потепління: синоптикиня уточнила прогноз 11:26 На війні загинули жителі Хмельниччини: Іван Батурко, Михайло Ковальов та Василь Коновальчук 10:28 На Хмельниччині триває ремонт доріг: що і де зробили цього тижня 09:30 На Хмельниччині знайшли тіло чоловіка під час гасіння пожежі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up