15 рятувальників на 4 машинах гасили пожежу в студентському гуртожитку в Кам'янці (ФОТО)

15 рятувальників на 4 машинах гасили пожежу в студентському гуртожитку в Кам'янці (ФОТО)
  • Напередодні у гуртожитку №4  університету імені Івана Огієнка сталася пожежа.
  • Палало в одній із кімнат на 7 поверсі. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Подія мала місце у неділю, 1 грудня, на вулиці Драй Хмари у гуртожитку №4 Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Близько 15-ї години місцеві мешканці відчули запах диму на 7-му поверсі. Як виявилося, в одній із кімнат спалахнула пожежа. На місце негайно викликали рятувальників.

Пожежа поширилася на площу 12 квадратних метрів. Через вогонь 19-річний хлопець, що мешкав у кімнаті, не зміг самотужки вийти з неї. Його довелося рятувати пожежникам. Його цілим та неушкодженим вивели  на свіже повітря.

Як зазначають у Головному управлінні ДСНС області, загалом до ліквідації пожежі залучалось 15 рятувальників на 4 одиницях спецтехніки. Вогонь вдалося загасити за кілька хвилин. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Відео дня

За інформацією рятувальників, ймовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. 

Читайте також: У Хмельницькому з задимленої квартири врятували двох жінок з дитиною

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:00 7 найпопулярніших товарів для інтиму: підбірка з «Полунички» (новини компаній) 11:29 Чи треба міняти документи й таблички, якщо перейменували вулицю 10:35 В Гречанах 1 липня не буде води 10:19 Хмельницькі тенісисти стали призерами чемпіонату України photo_camera Від читача 14:25 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 09:22 На проспекті Миру обмежать рух транспорту 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 1 липня 21:01 На перший день липня — штормове попередження. Прогноз погоди для Хмельниччини 20:17 У Хмельницькому 1 липня вимикатимуть світло (АДРЕСИ) 19:51 Скільки податків платять мешканці громад Хмельниччини (ІНФОГРАФІКА) 19:21 На Хмельниччині судитимуть чоловіка за публічні образи в соцмережах 18:49 Смертельна ДТП на Хмельниччині: водій був у 15 разів п’яніший за норму 18:08 Попрощались із загиблим на війні хмельничанином Сергієм Мітіним photo_camera 17:51 Із 1 липня зміниться напруга в розетках. Що варто знати споживачам 17:07 У Хмельницькому обмежать рух транспорту через ремонт дороги 16:28 «Покинула нас заради дяді»: у жительки Хмельниччини відібрали дітей через пияцтво 15:52 Поблизу кордону затримали жителів Хмельниччини, які прямували горами до Румунії 15:08 Зґвалтування студентки у Хмельницькому. Засуджений не визнав свою вину 14:29 В ДТП на Хмельниччині постраждала 55-річна жінка 13:56 На Хмельниччині сварка через авто закінчилась ножовим пораненням і реанімацією
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up