18 березня - День працівників ЖЕКів

18 березня - День працівників ЖЕКів
  • Свято встановлене на підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок. 
  • Згідно указу президента від 1994 року, професійне свято усіх "жеківців" відзначають щорічно в третю неділю березня.

Працівники ЖКГ забезпечують комфорт у житті кожного із нас. Вони дбають про те, щоб у нашому житті було якомога менше проблем, пов'язаних з облаштуванням побуту. Сьогодні, 18 березня, представники професій, пов'язаних з комунальним сектором і сферою обслуговування відзначають своє професійне свято.

Заснували цей день ще за часів Радянського Союзу - у 1966 році. Спочатку його світкували у четверту неділю липня. Але згодом у 1994 році президент України підписав указ про перенесення дня торжества. Тож уже з 1995 року його почали відзначати в третю неділю березня. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Штормове попередження на Хмельниччині: значні дощі прогнозують 6 червня 20:30 На війні загинуло пʼятеро жителів Хмельниччини: Олег Багрій, Олександр Білецький, Олег Жуківський, Сергій Лоб, Василь Яковчук 20:02 У Хмельницькому попередили про зміну руху тролейбусів 19:24 У Хмельницькому військового після полону пограбували біля парку Франка Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 18:46 Жителів Хмельниччини попереджають про перепади напруги: просять вимкнути техніку 18:08 Пішла з дому і зникла: на Хмельниччині жінку розшукали за допомогою дрона 17:39 На Хмельниччині дитина на електросамокаті збила пішохідку: жінка у лікарні з переломом 17:01 На Камʼянеччині п’яний водій злетів у кювет 16:16 На Хмельниччині судитимуть 21-річного прихильника «русского мира» 15:38 З полону повернулися п’ятеро захисників з Хмельниччини 5 червня 15:02 Пішла з життя працівниця Хмельницької обласної прокуратури Наталія Гурніцька 14:01 2,5 роки сподівалися на диво: у Хмельницькому попрощалися із Анатолієм Роїком 13:05 ДТП у Хмельницькому: госпіталізували мотоцикліста після зіткнення з авто 12:23 Басейн, лазня і чани на землях «Подільських Товтр»: на Хмельниччині судитимуть підприємця 11:43 Очільник поліції Кам’янеччини Василь Шкіндюк іде з посади 11:03 На Зарічанський викрили підпільний гральний заклад play_circle_filled 10:32 На Хмельниччині 63-річний чоловік напав на працівника ТЦК 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:43 На «щиті» повертається воїн з Кам’янеччини Анатолій Захарчіч
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up