19 хмельничанок отримали почесне звання "Мати-героїня"

19 хмельничанок отримали почесне звання "Мати-героїня"
  • Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко 13 травня.
  • Загалом звання отримали 1051 українка.

Президент підписав указ про присвоєння почесного звання "Мати-героїня". Глава держави надав почесне звання 1051 українці. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як зазначили, звання отримали багатодітні матері, які виховали до 8-річного віку 5 і більше дітей. Усі вони створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Зазначається, що серед нагороджених найбільше мешканок Рівненської області –   244.

Відео дня

У Хмельницькій області почесне звання отримали 19 жінок.

Нагадаємо, 13 травня відзначають День матері

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
13:16 «Першотравнева» на «Травневу»: у селах Хмельницького району перейменували вулиці 12:30 Хмельничанка доводила, що електросамокат — «не транспорт», але отримала штраф за пʼяну їзду 11:43 На щиті – воїни з Хмельниччини: Олег Довжний, Валерій Мартинюк та Микола Пасічник 11:01 Хмельничанин прикинувся військовим та виманив 670 тисяч гривень. Його судитимуть Від читача 14:23 Хмельницька митниця інформує 10:13 У Хмельницькому попрощаються з воїном, який вважався зниклим безвісти 09:30 Українцям знову виплатять по 1000 гривень «зимової підтримки 2025»: що відомо 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 4 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:04 Погода погіршиться: прогноз на 4 листопада 20:09 На Хмельниччину «на щиті» повертаються п’ятеро воїнів: наймолодшому було 21 19:16 Платять до 45 тисяч гривень: які є вакансії у Хмельницькому (СПИСОК) 18:28 Диких тварин і бродячих собак відстрілюватимуть у Хмельницькому районі 17:47 Експрокурор з Хмельниччини відсудив 1,25 млн гривень у Пенсійного фонду: деталі рішення 17:18 Поцупив авто Укрпошти й кобилу з возом — на Хмельниччині судитимуть злодія 16:37 «Відмивання» грошей на туалеті: у хмельницького підрядника арештували нерухомість 16:16 Водія, який збив дітей на «зебрі» у Хмельницькому, взяли під варту 15:48 Хворих меншає: що кажуть медики про ситуацію з грипом і коронавірусом на Хмельниччині 15:19 Найбільш забруднений — Південний. Буг: що показала перевірка річок на Хмельниччині 14:53 Трагедія в полі: на Хмельниччині загинув 49-річний водій мінітрактора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up