24-річна хмельничанка намагалася продати новонароджену доньку за 10 тисяч гривень

24-річна хмельничанка намагалася продати новонароджену доньку за 10 тисяч гривень
Фото ілюстративне
  • Породілля народжувала за підробленими документами, а її дитину записали на ім’я вже нової матері.

24-річна Оксана завагітніла на заробітках у Польщі, а коли повернулася  додому, робити аборт було вже пізно. Жінка уже має дворічну доньку і залишати немовля не мала наміру. Тож, вона поїхала до Вінниці, аби там у пологовому будинку залишити дитину. Саме там вона познайомилася з Аліною, яка давно лікувалася від безпліддя. Вона запропонувала Оксані віддати дитину їй, повідомляють Факти.

Жінки придумали, як зробити так, щоб уникнути процедури усиновлення. Оксана повернулася до Хмельницького. Протягом кількох тижнів жила в готелі та відвідувала приватну клініку. Народжувала жінка за підробленими документами.

До слова, народжувала Оксана разом з Аліною на так званих партнерських пологах. У палату їх поклали разом, а під час пологів саме Аліна перерізала пуповину. 

Правоохоронці встановили, що за підробку документів лікар отримала 2 тисячі доларів, а Оксані за продаж дитини вистачило і 10 тисяч гривень. За даним фактом відкрили кілька кримінальних проваджень. Однак, підозри нікому ще не оголосили.

Наразі Оксана збирається написати відмову на новонародженої дівчинки. У свою чергу Аліна з чоловіком планує удочерити цю дитину вже законним способом. 

Детальніше у сюжеті за посиланням.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Lidija Banashko
    слава БОГУ що не вкинула дитинку на смітник СПАСИБІ всновителям уклін земний
  • Саша
    Видно люди дуже хочуть дитинку! Якщо підозру не оголосили то всі вже проплочені!
    Саша reply Саша
    У поспіхах комусь не дісталося от і здали!
  • Qwe
    Это еще хорошо что не выкинула. А законный способ это время и деньги.
  • Анюта Домусилецкая
    как жаль ,что сейчас вещи дороже людей.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Похолодання — близько: погода на Хмельниччині 17 квітня 20:43 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:26 Перші матчі чемпіонату України з ампфутболу відбудуться в Хмельницькому 19:37 Найдорожча нерухомість, яку продають у Хмельницькому (РЕЙТИНГ) photo_camera Від читача 13:45 У Хмельницькій митниці дотримання принципів недискримінації є невід’ємною складовою щоденної роботи 19:07 У парку Чекмана з’явився готель для комах 18:43 Насіння, розсада, саджанці: у Хмельницькому проведуть квітковий ярмарок 18:01 У Хмельницькому викрили нелегальну АЗС 17:17 «Вибухівка» біля Укрпошти у Деражні: поліція прокоментувала інцидент 16:38 Хто «перегнав» Симчишина? Рейтинг зарплат міських голів Хмельниччини 16:01 Напав і забрав гроші загиблого сина: у Хмельницькому судитимуть грабіжника 15:13 За поранення і посмертно: на Хмельниччині відзначили військових (ІМЕНА) 14:27 На щиті повертаються четверо воїнів з Хмельниччини: Борис Єдинак, Андрій Назарчук, Олександр Ткачук та Сергій Панамарчук 13:44 Ложки, бетон і дитячий візок: чому каналізація Хмельницького «задихається» від сміття photo_camera 13:23 Два роки чекали звістки: в Хмельницькому попрощались із 37-річним Сергієм Лисюком 12:36 Склад хмельницького «Поділля» оцінюють в 1,37 млн євро. Хто найдорожчий 12:04 Збив жінку і поїхав: на Хмельниччині поліція знайшла водія-втікача 11:42 Поблизу Лісових Гринівців збили пішохідку: жінка в лікарні 11:07 Крок до чемпіонства: БК «Хмельницький» впевнено обіграв «ДіДіБао» 10:47 Провідна неділя у Хмельницькому: як курсуватиме транспорт до кладовищ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up