Бібліотекарі Хмельниччини взяли участь у міжнародному проєкті

Бібліотекарі Хмельниччини взяли участь у міжнародному проєкті
  • Мета проєкту - популяризація знань про локальну демократію та зміцнення ролі бібліотек як осередків громадського діалогу.

Фахівці Хмельницької обласної бібліотеки для молоді постійно шукають нові можливості для розвитку молоді та демократичного суспільства. Двоє представників бібліотеки перемогли у конкурсі та стали учасниками інтерактивного тренінгу «Місто Виборів», що проходив 8-9 червня в Києві, повідомляє Хмельницька обласна рада.

«Місто Виборів (Electionville)» – це міжнародний проєкт, створений за підтримки Шведського Інституту та Ради міністрів Північних країн у співпраці з ВГО «Українська бібліотечна асоціація». Проєкт адаптовано для українських бібліотек з метою популяризації знань про локальну демократію та зміцнення ролі бібліотек як осередків громадського діалогу.

Програма тренінгу була насиченою і надала учасникам – бібліотекарям з усієї України – нові навички та знання для просування демократичних принципів і покращення врядування у своїх громадах за допомогою інтерактивних методів.

Відео дня

Тренінг проводив Макс Валентин, шведський волонтер, мандрівник, медіапродюсер і керівник комунікаційної агенції. Йому асистувала Поліна Сокур, активна представниця молодого покоління та учасниця Волонтерської ініціативи «Сміливі відновлювати».

Читайте далі: Хмельниччина зібрала понад 500 книг для постраждалих регіонів

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up