Бюджет і боротьба з COVID-19: дивіться позачергове засідання ВР

Бюджет і боротьба з COVID-19: дивіться позачергове засідання ВР
Фото ілюстративне
  • Верховна Рада України сьогодні зібралася на позачерговому пленарному засіданні.
  • Депутати мають розглянути зміни в держбюджет-2020, зміни закону про захист населення від інфекційних хвороб та проєкти постанов про скасування рішення Верховної Ради про ухвалення закону про ринок землі в Україні.
 

Верховна Рада сьогодні, 13 квітня, зібралася на позачерговому пленарному засіданні. Воно розпочалося о 14-й годині.

Нагадаємо, 10 квітня Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України. Відповідно до нього на сьогоднішньому засіданні мають  розглянути законопроект щодо змін до Державного бюджету України. Серед інших питань до розгляду Голова Парламенту назвав також законопроект про національну інфраструктуру геопросторових даних, про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), про внесення змін до Закону України «Про Антимонопольний комітет України», пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а також законопроект щодо посилення відповідальності за умисні підпали і постанови щодо скасування рішення Парламенту про прийняття закону про ринок землі.

Дивіться засідання онлайн:

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олена Смірнова
    Депутати молодці - терміново зібрались, бо вірус чекати не буде, чудово працювали, багато встигли зробити.
  • Иван Леонов
    Проблем було і до вірусу багато, а тепер деяакі з них просто вимагають термінових рішень. Вірус дуже дорого коштує всім нам, але якщо його не спинити - буде ще дорогше! А ще вже мабуть не на часі, а ззапізненям (але доре що вже прийняли) закон про підпали - спричинення пожеж - треба в тюрму садити, а штрафи, щоб все життя відробліли, це факт.
  • Михайло Костецький
    Все прийняли. Норм. особливо радує закон, який збільшує відповідальність за підпал трави. Якщо цих  дурнів не карати ,вони спалять все, що можна.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Штормове попередження на Хмельниччині: значні дощі прогнозують 6 червня 20:30 На війні загинуло пʼятеро жителів Хмельниччини: Олег Багрій, Олександр Білецький, Олег Жуківський, Сергій Лоб, Василь Яковчук 20:02 У Хмельницькому попередили про зміну руху тролейбусів 19:24 У Хмельницькому військового після полону пограбували біля парку Франка Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 18:46 Жителів Хмельниччини попереджають про перепади напруги: просять вимкнути техніку 18:08 Пішла з дому і зникла: на Хмельниччині жінку розшукали за допомогою дрона 17:39 На Хмельниччині дитина на електросамокаті збила пішохідку: жінка у лікарні з переломом 17:01 На Камʼянеччині п’яний водій злетів у кювет 16:16 На Хмельниччині судитимуть 21-річного прихильника «русского мира» 15:38 З полону повернулися п’ятеро захисників з Хмельниччини 5 червня 15:02 Пішла з життя працівниця Хмельницької обласної прокуратури Наталія Гурніцька 14:01 2,5 роки сподівалися на диво: у Хмельницькому попрощалися із Анатолієм Роїком 13:05 ДТП у Хмельницькому: госпіталізували мотоцикліста після зіткнення з авто 12:23 Басейн, лазня і чани на землях «Подільських Товтр»: на Хмельниччині судитимуть підприємця 11:43 Очільник поліції Кам’янеччини Василь Шкіндюк іде з посади 11:03 На Зарічанський викрили підпільний гральний заклад play_circle_filled 10:32 На Хмельниччині 63-річний чоловік напав на працівника ТЦК 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:43 На «щиті» повертається воїн з Кам’янеччини Анатолій Захарчіч
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up