Частину Хмельниччини аварійно знеструмили до завтрашнього дня

Частину Хмельниччини аварійно знеструмили до завтрашнього дня
  • У деяких населених пунктах Хмельниччини, зокрема на Камʼянеччині, аварійні знеструмлення можуть тривати до обіду 7 лютого

На Хмельниччині досі тривають аварійні відключення електроенергії. Це стосується Кам’янець-Подільського району — там найскладніша ситуація, де негода пошкодила електромережі, а тисячі споживачів залишилися без світла.

Про це повідомили в АТ «Хмельницькобленерго».

В обленерго пояснили, що причиною аварійних знеструмлень стало різке погіршення погодних умов: ожеледь, шквальний вітер та опади, які спричинили численні пошкодження ліній електропередач.

Станом на день 6 лютого у Кам’янець-Подільському районі було знеструмлено 10 ліній електропередач 10 кВ, 131 комплектну трансформаторну підстанцію, 36 населених пунктів, з них 9 — частково.

Без електроенергії залишилися понад 4 900 споживачів.

Коли відновлять світло

Як зазначають енергетики, відновлення електропостачання триває, і динаміка є позитивною. До аварійно-відновлювальних робіт залучали 12 бригад, 48 працівників та 14 одиниць спецтехніки.

Водночас на сайті «Хмельницькобленерго» зазначено, що в окремих населених пунктах Кам’янеччини аварійні відключення можуть тривати до обіду 7 лютого.

Зокрема, без світла залишаються села Дунаєвецької громади:

  • село Антонівка,
  • село Гірчична,
  • село Держанівка,
  • село Іванківці.

Орієнтовний час відновлення електропостачання — 7 лютого до 15:00.

В обленерго наголошують: у жодному разі не підходьте до обірваних проводів — це смертельно небезпечно.

У разі виявлення пошкоджень ліній електропередач мешканців просять негайно повідомляти до кол-центру:

  • 067 010 50 62
  • 050 010 50 62

Енергетики закликають жителів області з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та дотримуватися правил безпеки.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ир Иваненко
    В Рівне не вимикають взагалі
  • Alena Byrkova
    О ,вже аварійне,люди ,вони мають нас за ідіотів
  • Andriy Krakoveckiy
    Ой яке співпадіння лише в Хмельницькому?
    Щастя Любить Тишу reply Andriy Krakoveckiy
    Andriy Krakoveckiy Ну як завжди

keyboard_arrow_up