Через несправну проводку у Теофіпольському районі спалахнув будинок

Через несправну проводку у Теофіпольському районі спалахнув будинок
  • Пожежа сталася 25 серпня у селищі Базалія.
  • Дим помітили місцеві  та викликали рятівників.
  • На щастя, внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Подія мала місце вчора, 25 серпня, у селищі Базалія. Близько 19-ї години місцеві мешканці помітили сильний дим на одному з угідь. Виявилося, що палав житловий будинок. На місце одразу викликали рятівників.

Як повідомляють у ГУ ДСНС у Хмельницькій області, пожежникам вдалося швидко ліквідували вогонь. Як з'ясували згодом, загоряння виникло через коротке замкнення електропроводки.

На щастя, нещасних випадків на пожежі не було.

Нагадаємо, 25 серпня "жарко" було і у Хмельницькому. Вранці на речовому ринку сталася пожежа. Там горіли два торговельні кіоски площею близько 80 "квадратів".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:30 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 21 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:01 Синоптики попередили про потепління до +30 градусів на Хмельниччині 17:39 Сексуальне насильство на дорогах Хмельниччини або чим може закінчитися пропозиція «довезти» Від читача 10:39 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та перевізників! 17:03 На щиті повертаються троє воїнів з Хмельниччини: Федір Алєксєєв, Ігор Кучерявенко та Руслан Шаровський 16:17 Замах на зґвалтування 13-річної дівчини: нагородили жителів Хмельниччини, які врятували дитину 15:17 У Хмельницькому відбувся 34-й випуск офіцерів-прикордонників (ФОТО, ВІДЕО) 14:24 У Хмельницькому попрощалися з 27-річним Богданом Трачем, який загинув від удару дрона 13:33 До 500 тисяч доларів: які будинки продають в передмісті Хмельницького photo_camera 12:28 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривають роботи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up