Чи потрібно збільшити штрафи за порушення карантину? (ОПИТУВАННЯ)

Чи потрібно збільшити штрафи за порушення карантину? (ОПИТУВАННЯ)
Фото ілюстративне
  • Відповідний законопроєкт уже передали до парламенту. 
  • А ви "за" чи "проти" такої ініціативи?
 

МОЗ виступає за збільшення розміру штрафу за порушення вимог карантину. Відповідний законопроєкт уже передали на розгляд парламенту. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю "Радіо Свобода"

Ляшко наголосив, потрібно, щоб порушення каралося відразу, адже це впливає на захворюваність в країні.

  • "Ми, може, не можемо помічати, але поліція, Держспоживслужба, органи місцевого самоврядування проводять певну роботу. Чи достатня вона, чи не достатня — це вже знову ж таки оцінка", - сказав він.

Як уточнив головний санітарний лікар, міністерство пропонує збільшити розмір штрафу за порушення карантину зі 170 до 17 тисяч гривень.

  • "Сума штрафів у нас сьогодні не така, як, наприклад, в європейському регіоні. У нас 170 гривень. Хочемо підняти. Наприклад, сьогодні президент Франції, виступаючи, сказав, що у них це 170 євро, якщо це буде потворне порушення, то буде 1700 євро", - додав Ляшко.

Друзі, а ви підтримуєте збільшення штрафів?

Опитування

Чи потрібно збільшити штрафи за порушення вимог карантину?

Читайте також:

Covid-19 у Хмельницькому: сім десятків нових хворих та ще одна смерть 

На яку категорію пацієнтів припадає 75% смертей від Covid-19 в Україні — дані МОЗ 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (25)
  • 11
    Цікаво люди хоч розуміють,що маска їх не захистить зовсім,хіба що від пилу і то крупного.
  • валентина стаднічук
    Я вважаю, що сума штрафу повинна бути прив'язана до доходу людини. Наприклад, 10 відсотків від зарплати або пенсії коли порушення було вперше, 20 відсотків - вдруге і так далі. А якщо людина офіційно не працює, то прив'язку робити до мінімальної зарплати.
    Тому що, комусь 170 грн. - копійки, а комусь - великі гроші. Наші люди розуміють тільки коли їх вдариш по карману. Свідомість на дуже низькому рівні. Та і немає ніякого контролю за виконанням протиепідеміологічних заходів. Достатньо зайти в транспорт і подивитися як носять маски.
  • Pavel Kondrashov
    Надо штрафовать, тогда и повышать не надо. Наших людей уже не запугать.
  • Галина Кухар
    Звичайно . Одягнути маску- це не орати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:48 Планові відключення світла у Хмельницькому на 17 лютого 18:01 На Хмельниччині попрощаються з трьома військовими: Богданом Власюком, Григорієм Мартинюком, Олегом Мацюрою 17:11 Відійшов у вічність колишній керівник Хмельницької АЕС Максим Кремень 16:30 У Хмельницькому попрощалися з 37-річним Олександром Домбровським, який загинув на Курщині Від читача 15:12 Шахрайство при продажах товару в інтернеті! 15:55 На Хмельниччині від ускладнень грипу померла жінка: епідпоріг перевищено 15:12 Судитимуть експроректора прикордонної академії у Хмельницькому: пів року підлеглі будували його дім 14:29 На Хмельниччині шукають поліцейських освітньої безпеки: які умови та зарплата 13:47 У Хмельницькому попрощалися з 20-річним військовим Валентином Лісовим 13:05 Автотроща з вантажівкою у Хмельницькому районі: двоє людей потрапили до реанімації 12:27 На ринку в Хмельницькому правоохоронець побив продавця під час мобілізаційних заходів, — ДБР 11:48 В ДТП на Хмельниччині загинуло подружжя 11:20 Сучасна діагностика зору в Хмельницькому: куди звернутися? 11:01 Зловживання на 14 млн грн: у Хмельницькому викрили керівництво загону ДСНС 10:14 Палало 1000 квадратних метрів. На Хмельниччині сталась пожежа у свинарнику (ВІДЕО) 09:30 Конфлікт у ТЦ «Оазис»: охоронець отримав травми 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 15 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:21 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 16 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up