Де і коли у Хмельницькому працюватиме екобус: графік

- Дізнавайтесь, куди хмельничани можуть здати небезпечні відходи.
Екобус у Хмельницькому відновлює роботу. Використані лампочки, батарейки, протерміновані лікарські засоби можна віднести туди. Екобус працюватиме відтепер щоп'ятниці та щосуботи. Локація - біля ТЦ «Дитячий світ». Як додають у пресслужбі міської ради, небезпечні відходит там прийматимуть з 9.00 до 19.00.
Під час повітряної тривоги працівник та відвідувачі зможуть пройти у найближче укриття.
Нагадуємо, які відходи можна здати до екобуса:
- батарейки та акумулятори;
- люмінесцентні лампи;
- термометри та ртутьвмісні матеріали;
- фарби, клеї, розчинники (з тарою);
- електричне та електронне обладнання;
- миючі засоби, побутову хімію (з тарою);
- протерміновані медикаменти.
Нагадуємо також графік роботи Центру управління відходами:
- Щоденно з 8:00 до 19:00
- Адреса: проспект Миру, 7 (поблизу міського полігону)
- телефон: 067 37 81 271.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Новини Хмельницького на vsim.ua
‼️Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vsimnews