«Герої не вмирають»: на Шепетівщині відкрили меморіальні дошки трьом загиблим бійцям

«Герої не вмирають»: на Шепетівщині відкрили меморіальні дошки трьом загиблим бійцям
Світлини зі стоірнок громади та Крупецького ліцею
  • Меморіальні дошки відкрили у селах Полянь та Крупець.
  • Встановили їх на фасадах освітніх закладів.

Увіковічнили пам'ять Михайла Боднарчука

Меморіальну дошку загиблому Герою Михайлу Вікторовичу Бондарчуку відкрили у Поляні. Встановили її на фасаді Полянської гімназії.

Головний сержант стрілецького батальйону Національної гвардії України героїчно загинув 7 жовтня 2022-го на Харківщині. Смертельні поранення внаслідок ворожого авійаційного обстрілу Захисник отримав біля Волохово Яру.

Відео дня

Увіковічнили пам'ять загиблих Михайла Кравчука та Євгенія Крачковського

Меморіальні дошки загиблим Героям Михайлу Миколайовичу Кравчуку та Євгенію Юрійовичу Крачковському відкрили у Крупеці. Встановили їх на фасаді Крупецького ліцею. Загиблі Воїни – випускники цього освітнього закладу. Обох тут згадують як добрих, щирих учнів, які завжди говорили правду.

Старший матрос взводу матеріального забезпечення військової частини А3851 Михайло Кравчук героїчно загинув 18 березня 2022-го під час виконання бойового завдання у Миколаєві.

Навідник десантно-штурмового батальйону Євгеній Крачковський героїчно загинув 7 травня 2022-го внаслідок ворожого обстрілу поблизу Довгенького Ізюмського району, що на Харківщині.

На урочисту лінійку з нагоди встановлення пам’ятних дошок, що відбулася на подвір’ї ліцею, прийшли учні, вчителі, родичі загиблих, представники влади та небайдужі жителі громади.

Меморіальні дошки відкрили матері - Лідія Дмитрівна Крачковська та Марія Миколаївна Кравчук, зазначають на сторінці закладу.

Панахиду за загиблими відслужив о. Василь. Священнослужитель також освятив меморіальні дошки.

«Вони віддали своє життя за свободу, незалежність та світле майбутнє своєї Батьківщини, - акцентував, звертаючись до присутніх сільський голова Валерій Михалюк. - Герої не вмирають! Вони будуть жити у пам’яті народній у віках».

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up