Хмельниччина представила проєкти на міжнародній конференції в Берліні

Хмельниччина представила проєкти на міжнародній конференції в Берліні
  • Хмельниччину представляли Хмельницька, Ярмолинецька та Чемеровецька громади

В Берліні пройшла дводенна Міжнародна конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference (URC2024), де вперше були представлені проєкти українських муніципалітетів.Конференція проходила з 11 по 12 червня 2024 року.

На конференції зібрались урядові лідери, міжнародні організації, органи місцевого самоврядування, бізнес та громадянське суспільство для обговорення відновлення України. Ключова мета URC2024об’єднати міжнародну підтримку для відновлення, реформування та модернізації України, забезпечення екстреної допомоги, реалізації проєктів швидкого відновлення, створення привабливих умов для бізнесу та приватних інвестицій, а також залучення громадянського суспільства до процесів відбудови.

На стенді Асоціації міст України було представлено 78 українських муніципалітетів. Хмельниччину представляли три громади – Хмельницька міська, Чемеровецька та Ярмолинецька селищні, які презентували свої пріоритетні проекти, зареєстровані на порталі DREAM, включаючи реконструкції, капітальні ремонти та будівництво навчальних і медичних закладів, а також спорудження укриттів.

Відео дня

Конференція стала платформою для зацікавлених сторін у відновленні, реконструкції, реформуванні та модернізації України. Також в її рамках відбувся бізнес-ярмарок для компаній, що сприяв діалогу між представниками державного та приватного секторів щодо відновлення країни.

Читайте далі: Хмельницький став членом Асоціації європейських міст Eurocities

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up