Хмельницький обласний серцево-судинний центр отримав гумвантаж на понад 2 млн доларів

Хмельницький обласний серцево-судинний центр отримав гумвантаж на понад 2 млн доларів
Світлини зі сторінки Хмельницької обласної ради
 • #пресслужби

Багодійна допомога – результат робочого візиту голови обласної ради Віолети Лабазюк до США.

На Хмельниччину надійшов черговий вантаж дороговартісного розхідного матеріалу для медичного обладнання на суму понад 2 млн доларів від американської благодійної організації «Globus Relief». 

Можливим це стало завдяки активній комунікації голови обласної ради Віолети Лабазюк і директора Хмельницького обласного серцево-судинного центру, депутата обласної ради Андрія Кланца з іноземними партнерами.

Відео дня

Інземні партнери передали багато нових сучасних медичних засобів для обстеження та лікування пацієнтів у відділеннях кардіохірургії, кардіології, нейрохірургії, ортодонтії та інших.

Доставку вантажу забезпечили представники організації «August Mission», інформують в обласній раді.

Благодійну допомогу розподілять між комунальними закладами обласної ради відповідно до обгрунтованих замовлень потреб.

Представники благодійної організації з гуманітарною місією вкотре відвідали Хмельниччину на запрошення Віолетти Лабазюк. Під час зустрічі вони оглянули нові надходження медичної допомоги та обговорили шляхи подальшої співпраці для реалізації спільних гуманітарних проєктів.

Під час діалогу Віолета Лабазюк подякувала партнерам за постійну підтримку Хмельниччини, а також вручила Подяки обласної ради та нагрудні знаки «За відданість державі та особистий внесок у наближення Перемоги» представникам Bruce Roberts та Shaimaa Alwassiti.

«Я хочу щиро подякувати всій світовій спільноті за сталу підтримку, - зазначила голова облради. - З перших днів в Україну почали надходити величезні вантажі допомоги від Польщі, США, Італії, Нідерландів, Іспанії та інших країн. Небайдужі люди простягнули нам руку допомоги. Як результат, більше року пліч-о-пліч ми боремось за нашу свободу та незалежність, за наше щасливе майбутнє! Переконана, що це не останній наш реалізований проєкт з благодійними організаціями. Працюємо для підтримки населення рідної Хмельниччини та Перемоги всієї України!».

Довідка.
Із представниками організації «Globus Relief» Віолета Лабазюк і Андрій Кланца мали нагоду познайомитись під час робочого візиту до штату Юта (СЩА).
Команда робить по-справжньому добрі справи – надає підтримку в сфері охорони здоров’я по всьому світу. Наразі пріоритетна країна для надання посиленої допомоги – це Україна.
За дорученням голови ради медиками нашого регіону було сформовано перелік потреб, який передали представникам благодійної організації. Домовленості спільної співпраці вже реалізуються.

Нагадаємо, Хмельниччина стала другою домівкою для більш ніж 90 тисяч вимушено переміщених осіб. На постійній основі вони звертаються за отриманням невідкладної медичної допомоги до закладів охорони здоров’я комунальної власності обласної ради. Тому питання забезпечення  медичних установ обладнанням та розхідними матеріалами є постійною потребою.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (86)
 • Галина Коркішко

  Дякуємо вам за вашу сумлінну працю 🤝
 • Ліля Закрицька

  НІ ВІОЛЕТА ОЛИКСАНДРИВНА ЯЗНАЮУ ВОНА ХОРОША... МИЛА ИМОЦІЮНА ГАРНА ЩИРА ДОБРЕ СЕРЦЕ ВНЕЇ... ВОНА МОЛОДЕЦЬ..... 😊😊😊😊😊🤗🤗🤗
 • Ириша Винницкая

  А потім будут ребсти ці долари лікарі
 • Pavel Kondrashov

  Ну тепер моя буренка ще більше молока ( грошей з пацієнтів ) давати буде.

keyboard_arrow_up