Хто ремонтуватиме пошкоджену стелу з брендом Хмельницького на Острові Кохання

- Подарунок місту - щит із брендом міста, що на Острові Кохання, не залишився без уваги вандалів.
- Невідомі пошкодили напис та залишили “автограф” у вигляді графіті.
- Чи вдалося відшукати винуватців та хто має займатися відновленням об'єкта, дізнавалися журналісти vsim.ua.
Днями на Острові Кохання невідомі пошкодили стелу-символ Хмельницького. Її до Дня міста подарувала компанія “Метінвест-СМЦ”. Урочисто її відкрили 17 листопада.
Але не минуло і двох місяців, як вандали дісталися до конструкції і пошкодили її. Зокрема, у надписі “Хмельницький 1431” відсутні елементи у літерах “Х” та “Й”, а у правому нижньому куті з'явилося графіті.

Журналісти vsim.ua з’ясували, хто й коли візьметься за реставрацію стели та чи вдалося правоохоронцям вийти на слід вандалів.
Символ Хмельницького знаходиться на балансі КП “Парк і сквери”. За словами директора Олександра Боднарчука, їхній працівник вже обстежив об’єкт. Оскільки пошкодження є незначними, то відновлювати напис будуть за кошти підприємства.
У Хмельницькому відділі поліції нам повідомили, що жодних звернень з приводу пошкодження не було. Відомо лише, що факт правопорушення зафіксували і надали письмові запити, щоб дізнатись балансоутримувача та розмір завданих збитків. Відповідно до висновку буде прийняте процесуальне рішення.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram та Instagram.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Та тому що ми не заслужили.