Кам'янець-Подільський увійшов в десятку лідерів за інноваційними проєктами

Кам'янець-Подільський увійшов в десятку лідерів за інноваційними проєктами
Фото: Travel-al.com.ua
  • Кам’янець став одним із міст, де найбільше реалізовують інноваційні проєкти.

Кам'янець-Подільський потрапив до десятки міських громад, у яких запроваджено найбільше проєктів відбудови й відновлення житла та будівель.

Такого висновку дійшли експерти програми "Прозорі міста", які дослідили використання системи DREAM.

За інформацією системи DREAM, у Кам'янець-Подільській громаді запровадили 38 проєктів на загальну суму 129,7 мільйонів гривень у шести секторах економіки. Десять проєктів уже реалізовані чи реалізуються, інші ще в процесі підготовки.

Відео дня

У Кам'янці-Подільському, за даними з системи, цього року проводяться капітальні ремонти харчоблоків у двох ліцеях міста, реставраційні роботи на туристичних об'єктах "Кушнірська башта" та "Казарми фортеці" та запущені п'ять проєктів комунального підприємства "Міськтепловоденергія".

Як зазначив Кам'янець-Подільський міський голова Михайло Посітко, розвиватись місту допомагає система DREAM, вона контролює, аби всі етапи проєктів були прозорими, залучає додаткове фінансування і відстежує інформацію про відбудову.

Довідка. Система DREAM – це цифрова платформа, яка містить інформацію про фінансування, управління та контроль за відбудовою житла, будівель та доріг. DREAM збирає дані всіх проєктів відбудови на національному, регіональному та місцевому рівнях з державних реєстрів і розміщує їх у паспорт кожного об'єкта. В уряді запевняють, що екосистема DREAM запобігає корупції.

Читайте також: Хмельниччина лідирує по будівництву житла серед економічно стійких регіонів

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up