Кодування каналів. Як українцям дивитися ТБ після 28 січня

Кодування каналів. Як українцям дивитися ТБ після 28 січня
  • З 28 січня, щоб дивитися улюблені телеканали через супутникову "тарілку", доведеться платити.
  • Доступ тим, хто відмовиться від переходу на платну послугу, заблокують.

З 28 січня 2020 року сигнал українських супутникових телеканалів буде закодований. Спочатку сигнал мали кодувати 20 січня, але згодом його перенесли ще на 8 днів. Тож, уже від завтра, українці, які мають безкоштовне супутникове ТБ, не зможуть більше дивитися улюблені телепередачі.

До переліку каналів, які заблокують, потрапили найрейтинговіші. Загалом їх 24, серед них:

  • 1+1, Інтер, СТБ, ICTV, Новий канал, ТРК Україна, ТЕТ, НТН.

У переліку платних також — розважальні, пізнавальні та дитячі канали.

Водночас, близько 40 українських каналів залишаться у відкритому доступі, повідомляє ВВС Україна. Серед них такі:

  • суспільний мовник UA Перший, державні канали Рада і Культура, регіональні канали, а також інформаційні: Прямий, 5 канал, Еспресо ТБ, NewsOne, 112 канал, ZIK.

Аби не залишитися без ТБ, глядачам радили заздалегідь подбати про підключення до офіційного провайдера та заключити з ним договір. Також ті, хто хоче дивитися закодовані канали, мали купити інший тюнер. Він коштує понад 1000 гривень. Пристрій потрібно активувати, звернувшись до кол-центру офіційного оператора супутникового ТБ.

Залежно від того, який пакет обере глядач, провайдери встановили щомісячну плату за перегляд кодованих каналів. Ця послуга коштуватиме від 69 до 250 гривень. Але не виключено, що ці ціни через певний час можуть змінитися.

Друзі, а ви готові платити за супутникове ТБ?

Опитування

Ви готові платити за супутникове ТБ?

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
  • Любов Сердунич
    Нав"язали нам сотні каналів БРЕХНІ, то ще й плати за кожну дебільну вигадку?!! Нещодавно міняли тюнери!!! Що, знову хтось винайшов щось нове, закрутив бізнес, а з людей останні жили витягаєте?!!
  • Олег
    Ганьба нашим провайдерам
  • Олег
    Рос.ТВ кодируйте,а не Украинские Дебилы Европа Рос.каналы кодируют,а мы свои
  • Васыль
    Як відрізнити правду від брехні, яких подають з коробки ? Вся правда або брехня комусь вигідна, тільки не простим людям. А взагалі телебачення - це "совкові" пережитки, треба їх викорінювати, - "лед тронулся".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:03 Неповнолітній збив велосипедистку на Хмельниччині. Жінка в лікарні 10:42 До двох років засудили жителя Хмельницького району, який принижував рідну маму 10:33 Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 11 грудня виступлять у Хмельницькому! (новини компаній) 10:02 У Хмельницькому судитимуть агента, який хотів підірвати автівку військового ЗСУ Від читача 11:17 «Благодійний збір» від лікаря, який про це навіть не чув – у новому випуску подкасту «Кіберздоров’я» 09:31 Перекриють залізничний переїзд у Хмельницькому районі: де саме 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 10 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:15 Графік відключень світла на 10 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:00 Завтра Хмельниччину накриє дощ: синоптики попереджають про погіршення погоди 20:02 Хто заробляє найбільше та найменше на Хмельниччині: зарплати по галузях 19:19 Планові відключення світла у Хмельницькому на 10 грудня (АДРЕСИ) 18:37 Замість диплома — зброя: історія загиблого 20-річного снайпера Дмитра Звезди 17:41 Найбільший корпус заводу «Темп» реконструюють під торговий центр photo_camera 17:01 У Хмельницькому попрощаються з воїном Сергієм Бульбаном. Йому було 44... 16:16 У Хмельницькому відзначили представників місцевого самоврядування 15:53 До 2 місяців за кордоном: куди Симчишин та заступники їздили у відрядження у 2025 році 15:19 У Хмельницькому ввели графік аварійних відключень світла (АДРЕСИ) 14:51 Робота у Хмельницькому: на яких посадах пропонують бронювання 14:04 Хмельничанку обманули під час купівлі EcoFlow — втратила 26 тисяч гривень 13:11 Працівниця комунального підприємства судилась через своє звільнення: що вирішили
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up