Комендантська година: на Хмельниччині посилять контроль

Комендантська година: на Хмельниччині посилять контроль
Ілюстративне фото
 • В області посилять контроль за дотриманням комендантської години.

На Хмельниччині комендантську годину запровадили з початком дії воєнного стану. Наразі вона триває з 00:00 до 5:00.  Нагадаємо, що в цей час мешканцям заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, зокрема у закладах громадського харчування, розважальних закладах тощо.

В дію вводять рішення ради оборони Хмельницької області і посилюють контроль за дотриманням комендантської години. Відповідний наказ підписав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. 

"Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» першим заступником начальника обласної військової адміністрації Сергієм Тюріним підписано наказ «Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області» №157/2023-н від 21.06.2023 року, в якому наголошується про вжиття відповідних заходів щодо встановлення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, незалежно від форм власності, з урахуванням обмежень, пов’язаних із запровадженням комендантської години", - йдеться в документі.  

Відео дня

Нагадаємо, востаннє комендантську годину на Хмельниччині змінювали у Великодню ніч - з 15 на 16 квітня. Щоправда, тимчасово. 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
 • Саша Подзігун

  Капец
 • Леся Андреєва

  А як йти в укриття під час тривог

  Олег Шон reply Леся Андреєва

  Ногами! А як до цих пір ходили? (Ніхто не забороняє...)
 • Ліна Тухтамишева

  Давно пора
 • Анатолій Трач

  Заідьте у міський травпункт після 24 годин. Все побачите..

keyboard_arrow_up