На Хмельниччині екс-керівника банківського відділення підозрюють у привласненні 20 тисяч доларів

На Хмельниччині екс-керівника банківського відділення підозрюють у привласненні 20 тисяч доларів
Фото ілюстративне
  • Клієнт передав 20 тисяч доларів на зберігання банку, але ті "зникли".

За версією слідства, посадовець привласнив 20 тисяч доларів США, які клієнт передав на зберігання банку. Зникнення коштів виявили через два роки, тоді як працівники банку відкрили опломбований мішок, в якому мали б зберігатись гроші. Та їх там не знайшли. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області.

Наразі тривають слідчі дії та вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Колишньому керівникові банківського відділення повідомили про підозру за частиною 5 статті 191 Кримінального Кодексу України.

Читайте також: На Хмельниччині підприємство заплатить півмільйонний штраф за забруднення повітря

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:00 На Хмельниччині очікують мокрий сніг та дощ: прогноз на 3 березня 20:30 Планові відключення світла у Хмельницькому на 3 березня 20:12 «З Хмельницького неможливо купити квитки»: громадський діяч поскаржився на Укрзалізницю 19:31 Хто у Хмельницькому може безкоштовно їздити у громадському транспорті: перелік категорій Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 19:10 Квартира за 1,7 мільйона: що задекларувала звільнена Ірина Ковальчук 18:43 У Хмельницькому чоловіка госпіталізували після нападу з ножем у закладі 18:04 У Хмельницькій громаді від грипу помер 43-річний чоловік 17:27 У Хмельницькому жінка стала посмертною доноркою для двох людей 17:05 Бригада «Буревій»: ті, що перетворюють ворогів у попіл (соціальна реклама) 16:43 «Смотрящий» катував хмельничанина, бо той посигналив його дівчині на дорозі 16:12 1,8 млн грн, які мали піти на ЗСУ, повернули колишньому митрополиту УПЦ мп 15:41 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Олександром Слободяном та Віталієм Ващуком 15:04 Від Асі до Ітана: як хмельничани називали дітей в лютому 14:04 На Хмельниччині громада переплатила за електрику майже 2 мільйони: справу вирішував суд 13:53 Дерев'яна вагонка. Як створити затишок без відчуття дачного будиночка (новини компаній) 13:13 На фронті загинули троє військових з Хмельниччини. Хто вони 12:31 На Хмельниччині розслідують розстріл безпритульної собаки 12:00 Симчишин призначив нового начальника департаменту освіти: що про нього відомо 11:45 У Хмельницькому відбулася Рада директорів Спілки «Борошномели України»: що важливо знати локальному бізнесу? (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up