На Хмельниччині кількість хворих на COVID-19 зросла до 50

На Хмельниччині кількість хворих на COVID-19 зросла до 50
pixabay
  • Вранці стало відомо про 2 нових хворих.

Станом на 11-ту годину 19 квітня в Хмельницькій області уже зафіксовано 50 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одна із цих пацієнток перебуває на контролі Чернівецького лабораторного центру.

Загалом від коронавірусної хвороби на Хмельниччині одужало уже 5 пацієнтів. 2 людей померло. Про це повідомляють в облдержадміністрації.

Нагадаємо,  станом на вечір 18 квітня в області було 48 випадків COVID-19. Сьогодні вранці повідомили про  новий підтверджений випадок захворювання на COVID-19 у Кам'янці-Подільському.

Читайте також:

Карантин та коронавірус: головні новини 19 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

За добу в Україні виявили 343 нові випадки COVID-19: кількість хворих по областях

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (39)
  • Макс Десятник
    Кордони закрили, рух  транспорту призупинили, вихід з будинків обмежили. І залишили одне джерело інформації - телебачення та радіо, яке усе у приватних руках. Тепер виникає питання, як перевірити простим людям, дану інформацію?  Якщо , наприклад сказати, що від того місця де Ви проживаєте км 20 - 30 є багато хворих, це ще легко перевірити. А ось, що більше 100 км, уже перевірити важче.  Чому зазвичай новини показують з США та Італії, а потім загальну суму хворих за півтора місяці( включаючи які видужали), а там, новини з Китаю та Європи... Чому держкомстат не подає інформацію про померлих від початку незалежності? Знаєте яка цифра страшна була б на 2019 рік?  Уявіть собі наприклад,  у 2019 році померли 26 мільйонів українців...Страшно? А 2020 26,5  млн... жодну іншу хворобу не сумують, чому?
  • Ирина Рубанка-Закревская
    Зато до церкви всі сходили
  • Natasha Simkova
    Раніше ця газетка щомісячно,(якщо не зраджує пам'ять видавала данні про кількість народження та смертність,поцікавтесь-дуже цікаве кіно )А Ще,кому не влом увімкнути мозок і цікавість-передивіться Демографічний паспорт Хмельницької обл.(гугл в допомогу)
  • Галина Донцова
    Так і зробимо.В церкві поминальний день ніхто не відмінив.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 23 травня: прогноз синоптиків 20:02 Як «Хмельницькводоканал» відключає боржників (репортаж ВСІМ) 19:41 У Хмельницькому відбулася сесія міськради: головні рішення 19:12 «Дива бувають»: дізналися про стан малюка, який випав з шостого поверху Від читача 10:51 Хмельницька митниця інформує 18:43 У Хмельницькому засудили колишнього митрополита УПЦ Антонія: деталі справи та гучні скандали навколо екс-керуючого 18:01 Сутичка з патрульними на акції за полонених у Хмельницькому: що відбулося play_circle_filled 17:47 На Хмельниччині зупинили водія Lexus під наркотиками 17:03 На щиті повертаються військові з Хмельниччини: Олексій Вавричин, Руслан Дзюм та Сергій Ситар 16:40 Пристебніть паски: 30 травня у Хмельницькому пройде грандіозний Off-road Fest (новини компаній) 16:24 У Хмельницькому попрощались із 26-річним воїном Олексієм Марцінком: він був зниклим безвісти 15:48 У Хмельницькому обмежать рух і змінять маршрути громадського транспорту 23 травня 15:17 Відбулась апеляція у справі ДТП з двома загиблими біля «Оазису» 14:34 На Хмельниччині ексвійськового затримали з арсеналом гранатометів та вибухівки 14:01 У Хмельницькому рятують немовля, яке подавилось дитячою сумішшю 13:29 На Хмельниччині жінка померла після ударів співмешканця: буде суд 12:52 На Хмельниччині змінився голова Господарського суду 12:25 UPG розширює мережу на Хмельниччині: ще чотири АЗС розпочали роботу (новини компаній) 12:11 На Хмельниччині вручили держнагороди медикам, освітянам та енергетикам (ІМЕНА) 11:28 Погані дороги спричинили 12 аварій на Хмельниччині у 2025 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up