На Хмельниччині під потяг потрапив 20-річний хлопець

На Хмельниччині під потяг потрапив 20-річний хлопець
  • Він сидів на коліях і не реагував на сигнали локомотива.

  • Зараз молодий чоловік в тяжкому стані. 

  • В нього численні травми та переломи.

У Білогірській лікарні на Хмельниччині вкрай тяжкому стані знаходиться 20-річний хлопець. Його туди привезли з численними травмами. У молодика діагностували переломи кісток черепа, тазу, ребер, ключиці. 

Такі травми молодий чоловік отримав в результаті наїзду. Який на нього скоїв локомотив. 

За попередньою інформацією поліції, хлопець сидів на коліях і на сигнали потяга не реагував. В лікарні його прооперували. Однак жодних прогнозів медики не дають. 

Відео дня

Подія сталася 3 жовтня близько 00:40 години в селищі Білогір’я. Поліція наразі з’ясовує всі обставини  трагедії. Про це повідомили на сайті ГУНП у Хмельницькій області. 

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі з’ясовують усі обставини події.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Пануватиме антициклон: якою буде погода на Хмельниччині на Великдень 17:03 Ветеран Майдану, АТО та розвідник ГУР: на Хмельниччині поховали прах В’ячеслава Кучерука photo_camera 16:04 У Хмельницькому замість деяких тролейбусів кілька місяців курсуватимуть автобуси 15:02 У Хмельницькому матері залишили дітей у зачиненому авто — врятували патрульні Від читача 14:34 Поліція та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 14:11 Працівницю Хмельницької АЕС Президент нагородив Орденом княгині Ольги 13:06 Що має бути у кошику та як правильно провести Великдень: пояснення священника 12:05 На Хмельниччині водія «схопило» серце за кермом — авто влетіло в стовп 11:30 Привітання з Великоднем лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко (пресслужба ВО Батьківщина) 11:04 У Хмельницькому створять центр ментального здоров’я для військових і їхніх родин 10:05 Безпека на Великдень: СБУ закликає подолян утриматися від масових заходів 09:03 У Хмельницькому на два тижні відключатимуть гарячу воду (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up