На Хмельниччині прикрили нелегальну АЗС

На Хмельниччині прикрили нелегальну АЗС
  • АЗС працювала без будь-яких на те дозволів.
  • Ба більше, там порушували правила безпеки.
 

Незаконну автозаправну станцію виявили у Красилові. Вона працювала без будь-яких дозвільних документів. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Хмельницької області.

Водночас у правоохоронці уточнили, що викрили нелегальну АЗС в рамках іншого кримінального провадження, яке пов’язане з порушенням правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Під час проведених обшуків на станції виявили майже дві тонни дизельного палива, а також — устаткування для його продажу та робочі записи. Усе це конфіскували.

Наразі триває збір і фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до організації незаконної автозаправки.

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:10 У понеділок — ожеледиця, на вихідні — морози: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:19 На Хмельниччині попрощалися із загиблим захисником Віталієм Опаріним 16:17 Де у Хмельницькому не буде світла 15-19 грудня (АДРЕСИ) 15:15 Платну парковку біля «Либідь Плази» перетворили на ялинковий ярмарок Від читача 13:25 До уваги кореспондентів, які надсилають листи на офіційну електронну поштову скриньку Хмельницької митниці та митних постів Хмельницької митниці 14:18 Хмельницький і Козятин пов’язує вокзал: розповідаємо чому photo_camera 13:22 Хмельницька міськрада об’єднає рекреаційний центр «Берег надії» та табір «Чайка» 12:12 У Хмельницькій та Чорноострівській громадах відключатимуть газ (АДРЕСИ) 11:07 На пожежі в Богданівцях травмувався 79-річний чоловік 10:05 Рідним загиблих поліцейських з Хмельниччини вручили посмертні нагороди 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up