На Хмельниччині склали присягу 284 курсанти Харківського університету внутрішніх справ

На Хмельниччині склали присягу 284 курсанти Харківського університету внутрішніх справ
Фото - Хмельницька ОВА
 • Майбутні поліцейські навчатимуться на Хмельниччині. 
 • Сюди університет переїхав у зв’язку з війною.

На Хмельниччині склали присягу майбутні працівники поліції - 284 курсанти-першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ. 

Сьогодні, 29 вересня, урочиста церемонія відбулась у Кам'янці-Подільському. Саме сюди переїхав заклад з початком повномасштабної війни. Про це розповідають у Хмельницькій ОВА. 

Серед 284-х здобувачів освіти – випускники ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою, медалісти шкіл, призери олімпіад, переможці різноманітних спортивних змагань, кандидати у майстри спорту з боксу, кульової стрільби, кікбоксингу, козацького двобою з усіх куточків України.

Відео дня

Майбутніх поліцейських привітав заступник начальника ОВА Володимир Юр'єв та вручив поліцейські жетони. Також сьогодні відзначили кращих представників університету. 

“Присяга – святий обов’язок, який складають раз у житті, тому служіть українському суспільству з честю та гідністю...Також щиро дякую колективу університету за те, що вберегли своїх курсантів та спільними зусиллями з обласною військовою адміністрацією змогли організувати навчання на Хмельниччині і продовжуєте виховувати мужніх та хоробрих захисників нашого правопорядку,” – зазначив Юр'єв. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (43)
 • Константин Лентяйко

  Знов трутнів добавилось
 • Tolik Kuzmsch

  Мусаридла
 • Denis Falyush

  Дд
 • Наталія

  Невже під час війни треба висвітлювати в новинах місцезнаходження такого університету

  Читач47 reply Наталія

  Звернись по психологічну допомогу. У тебе і тобі подібних на будь-яку подію одна реакція. Може трохи потрібно думати де доречно, а де недорочно таке пропонувати?

  007 reply Наталія

  Не тупи хоть ти

keyboard_arrow_up