На Хмельниччині викрили центр мінімізації податків, який "відмив" десятки мільйонів гривень

На Хмельниччині викрили центр мінімізації податків, який "відмив" десятки мільйонів гривень
  • Центр працював кілька років. За цей час встиг добряче "розкрутитися".

На Хмельниччині ліквідовано центр мінімізації податкових платежів до бюджету з тіньовим обігом у мільйони гривень. Про це сьогодні, 2 вересня, повідомили у Головному управлінні ДФС області.

Зазначається, що центр працював під прикриттям групи осіб, які забезпечували маскування проведення тіньових оборудок. Протягом 2017-2020 років центр протиправно обготівкував понад 50 мільйонів гривень та сформував фіктивний податковий кредит з ПДВ у сумі майже 10 мільйонів гривень.

"Умовно початковим етапом напівлегальної діяльності центру мінімізації платежів був пошук та залучення службових осіб, кінцевих бенефіціарів та представників СПД – вигодонабувачів, які переслідуючи мету зменшення бази оподаткування з податку на прибуток та безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, легалізації придбаних ТМЦ та робіт за готівку, а також обготівкування коштів, здійснювали банківські транзакції по перерахуванню безготівкових коштів на банківські рахунки ТОВ «Х» переважно за будівельно-монтажні роботи або будівельні матеріали", - уточнили у ДФС.

У межах проведених заходів, спрямованих на збір доказової бази, співробітниками фіскальної служби Хмельниччини та слідчого відділу Нацполіції проведено обшуки, за результатами яких вилучено: грошові кошти, оригінали та копії фінансово-господарських документів (договори купівлі-продажу, накладні, виписки по особовим рахунках, тощо), чорнові записи щодо реалізації ТМЦ, комп’ютерну техніку, банківські картки, печатки, штампи та інші речові докази протиправної діяльності.
На даний час здійснюються подальші слідчі дії.

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up