На Хмельниччині виявили ще одного хворого з COVID-19

На Хмельниччині виявили ще одного хворого з COVID-19
Фото ілюстративне
  • Новий випадок захворювання підтвердили у Кам'янці-Подільському.  

 

У Хмельницькій області зареєстровано вже 380 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них: 117 одужало, 10 летальних випадків. Такі дані ОДА станом на 12-ту годину 26 травня.

Сьогодні стало відомо про  новий випадок захворювання у Кам'янці-Подільському. Зазначається, що хворого госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні.

Як повідомив міський голова Кам'янця-Подільського, Михайло Сімашкевич,  COVID-19 підтвердили у кам'янчанина 53 року народження.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що 22-річна медсестра з Хмельницького перинатального центру одужала від COVID-19.

Читайте також:

COVID-19 по районах та містах Хмельниччини: де виявили найбільше хворих (КАРТА) 

Нові послаблення карантину: що запрацює в Україні з 1 червня 

Від COVID-19 в Україні одужало вже майже 8 тисяч людей: ранкова статистика  

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:27 До +36: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:17 Для майбутніх першокласників у Хмельницькому проведуть безкоштовне тестування 16:23 Під час бійки в Хмельницькому районі помер чоловік 15:16 5 смаків Хмельниччини: що спробувати та купити в області photo_camera Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 14:12 Планові відключення світла у Хмельницькому 29 червня - 3 липня (ГРАФІК) 13:37 На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:07 Яким був Хмельницький у 1980-их роках: фотопідбірка photo_camera 10:13 Конопля у садку і граната: у двох жителів Кам’янеччини провели обшуки 09:04 Вперше в Україні: у Хмельницькому безкоштовно відновили водійське посвідчення звільненому з полону воїну 07:20 «Це фундамент нашої державності»: Іван Гончар вітає хмельничан із Днем Конституції (пресслужба І. Гончара)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up