Не повернувся з роботи: на Хмельниччині зник чоловік

- У Кам'янці-Подільському шукають 55-річного Ігора Кержнера.
На Хмельниччині, у Кам'янці-Подільському, зник чоловік. Це 55-річний Кержнер Ігор Самуїлович, житель Камʼянця. Вчора, 12 травня, близько 07:10 години чоловік вийшов з дому на роботу та до цього часу не повернувся.
Поліція шукає Ігора Самуїловича і розмістила його прикмети.
Прикмети зниклого:
- зріст близько 150 сантиметрів
- волосся русяве
- довга зачіска
- під коліном лівої ноги родима пляма
- на шиї золотий ланцюжок із літерою «Ф».
Куди звертатись?
Правоохоронці просять: при наявності будь-якої інформації щодо місцезнаходження розшукуваного зателефонувати до них за номерами:+380 (3849) 6 45 85; +380 (95) 456 88 28 або «102».
Нагадаємо, у Хмельницькому зникла 30-річна Катерина Роїк. Жінка проживала в обласному центрі. Вона вийшла з дому 25 квітня і досі не повернулась. Її прикмети ми розміщували в окремій статті.
Також на Хмельниччині більше місяця шукають 20-річну Яну Цомпель. Дівчина з Летичева. Вона безвісти зникла вночі 23 березня, і досі про неї жодної звістки. Пошуки продовжують. Що відомо про її зникнення читайте тут.
Читайте також:
- Зник після сварки з бабусею: на Хмельниччині розшукали підлітка
- Забула, де проживає: у Хмельницькому поліцейські повернули додому зниклу пенсіонерку
- Їхала до хлопця в окупацію: на Хмельниччині розшукали зниклу неповнолітню дівчину
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Олександр КовальчукСамі викрадають а потім ще і роблять вигляд що шукають
-
Геннадій ФедчукЗавітайте в тцк,поліція привезла його туда
-
Емілія НенадовськаТЦК СП. Вся проблема