Нова петиція: хмельничанка Ольга просить "освітити" вулицю Залізняка

Нова петиція: хмельничанка Ольга просить "освітити" вулицю Залізняка
Фото ілюстративне
  • Жінка пропонує встановити сучасне LED освітлення по вулиці.
  • Друзі, а ви підтримуєте ініціативу?
 

У єдиній системі місцевих петицій з'явилося нове звернення. Її авторка Ольга Таран пропонує встановити сучасне LED освітлення по вулиці Залізняка на ділянці дороги, яка тягнеться вздовж озера до магазину АТБ до вулиці Панаса Мирного.

Петицію опублікували 13 листопада. Для того щоб її розглянули у міськраді, звернення має набрати 500 голосів. Зробити це потрібно за наступні 90 днів. Підтримати ініціативу можна ТУТ

Читайте також: Хмельничанин пропонує заборонити паркуватися на вулиці Володимирській

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Віталій Малий
    ще би дорогу розширити суцільним методом
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 До 7 градусів тепла: погода на Хмельниччині 28 лютого 20:15 Їм було 47 та 24 роки. Загинули двоє військових з Хмельниччини 19:42 Сплеск гепатитів на Шепетівщині пов’язують із косметичними процедурами 19:02 У гімназії Нетішина відремонтували харчоблок за 14,7 млн грн (ФОТО) Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 18:08 Воїнів з Хмельницького району відзначили нагородами посмертно (ІМЕНА) 17:17 Вважалися зниклими: на Хмельниччині попрощались з трьома військовими 16:30 У ХНУ оголосили конкурс на посаду ректора 15:56 Нові декларації хмельницьких нардепів Жмеренецького та Ватраса: що купили і скільки заробили 15:18 На Хмельниччині викрили чоловіка, який зберігав 5 бойових гранат 15:05 Скринінг 40+ у Хмельницькому: де пройти обстеження за 2000 грн від держави 14:48 У Хмельницькому попрощаються з 25-річним військовим Володимиром Крутовим 14:04 Привласнила 360 тис. грн за програмою «Муніципальна няня»: судитимуть жительку Хмельниччини 13:19 На щиті троє воїнів з Хмельниччини: Сергій Зотов, Андрій Кріль, Роман Луцик 12:30 Забила співмешканця до смерті сокирою: справу хмельничанки передали до суду 11:47 На Хмельниччині судитимуть офіцера-прикордонника за «переведення» військових у тил 11:01 Туристи поповнили бюджет Хмельниччини на понад 10 млн грн за рік 10:13 На Хмельниччині фіксують нові випадки туберкульозу серед підлітків 09:30 На Хмельниччині родина втратила двох синів: молодшого забрала війна 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up