"Нова пошта" змінить графік роботи відділень у Хмельницькому

"Нова пошта" змінить графік роботи відділень у Хмельницькому
glavcom.ua
  • Відділення «Нової Пошти» в обласних і районних центрах будуть працювати без вихідних. 

З 1 березня відділення "Нова Пошта" в обласних і районних центрах, а також кур'єри компанії будуть працювати 7 днів на тиждень — без вихідних. Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

Як зазначають, змінили графік роботи, тому що це зручно для клієнтів.

"Бізнес-клієнти можуть збільшити продажі за рахунок додаткових днів роботи, а одержувачам не потрібно після роботи чекати в чергах - можна приходити в зручний час в суботу або неділю".

Як уточняють, відділення працюватимуть у неділю з 11:00 до 16:00. Детальний графік роботи кожного відділення можна переглянути за посиланням.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Яна Татьянина
    Супер
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:26 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 8 січня 20:02 Хуртовина і похолодання: погода на Хмельниччині 8 січня 19:29 На Хмельниччині проведуть обмежене полювання на дикого кабана 18:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 08:45 Змінюється порядок сплати митних платежів громадянами! 17:57 Соцзахист в новому бюджеті Хмельницького: на що передбачили 630 мільйонів 17:05 У Хмельницькому 10 рятувальників гасили пожежу квартири play_circle_filled photo_camera 16:13 Сім годин — максимум: у «Хмельницькобленерго» пояснили рівномірність графіків 15:52 Із дронами та ДСНС: у Хмельницькому понад тиждень шукають собаку Беллу play_circle_filled 15:25 Попрощалися із хмельничанином Володимиром Калініченком, який вважався безвісти зниклим 14:55 Двом хмельничанкам хочуть надати звання «Мати-героїня» 14:29 Висадив пасажирів на проїжджій частині: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса (ВІДЕО) play_circle_filled 13:44 На Хмельниччині збільшили кількість маршрутів для здачі практичного іспиту з водіння 13:06 30 пацієнтів за пів дня: у хмельницькому травмпункті «ажіотаж» через негоду 12:41 ДТП та засніжені траси: ситуація на дорогах Хмельниччини 12:05 Схопила за волосся і вдарила об одвірок: суд переглянув вирок жительці Летичева 11:37 Реєстраторку із Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею за 2,4 мільйона 11:15 На двох вулицях у Хмельницькому не буде води 7 січня 10:38 Був під ураженням дрона: на війні загинув поліцейський з Шепетівки 10:04 У Кам’янці-Подільському на «зебрі» збили жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up