Передноворічний обмін полоненими: додому повернули трьох жителів Хмельниччини

Передноворічний обмін полоненими: додому повернули трьох жителів Хмельниччини
  • Відбувся 59-ий обмін полоненими між Україною і росією.

Сьогодні, 30 грудня, відбувся великий обмін полоненими. Україна повернула з російського полону 187 військовослужбовців, які служили нацгвардійцями, військовими моряками, бійцями ЗСУ, прикордонниками, а також двоє цивільних. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Це військові – захисники "Азовсталі" та Маріуполя, ЧАЕС, острова Зміїного, із різних напрямків фронту. Серед них солдати, сержанти, офіцери. Це нацгвардійці, у тому числі "азовці", прикордонники, тероборонівці, воїни Військово-Морських та Збройних Сил", – сказав Зеленський.

Відео дня

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у свою чергу розповів, що цей обмін військовополоненими став 59-м. Там зазначили, що в Україну повернулося:

  • 87 військових ЗСУ (з них 17 – ТрО);
  • 43 нацгвардійці;
  • 33 прикордонники;
  • 24 представники військово-морських сил.

А також двоє цивільних, яких захопили в Маріуполі.

"Кожного вдома чекають рідні та близькі. І це радість, що нам вдалося їх повернути. Сьогодні ще 189 родин щасливі", –  прокоментував обмін президент.

Як наголосив на своїй сторінці у Facebook начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, серед звільнених полонених – троє мешканців Хмельниччини. 

Додамо, що під час жовтневого обміну полоненими додому повернули чотирьох жителів нашої області. Про це ми розповідали в окремому матеріалі.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
  • Анатолій

    Люди подивіться наші хлопці повертаються з кацапського полону як з освенціума  а цІ кацаби в нас в полоні виходять як відшкодовані свині вони на волі в русні жили гірше ніж в нас в полоні 12600грн в місяць тратиться на1 полоненого кацапіка наш пенсіонер який пропахав все життя заробив 3т пенсії людина яка працює 8т мінус податки 6т на руки це що наша влада так зневажає своїх громадян?

    надежда масна reply Анатолій

    Що ти мелеш ? До чого тут твоя пенсія ?
  • Вера Пухниченко

    👍💙💛
  • Татьяна Левицкая

    Слава Богу
  • Аріна Лебедєва

    Радіє серце від такої новин ,і в одночас стискається від болю за тих ,хто ще там......Доземний УКЛІН ВАМ ВОЇНИ ГЕРОЇ !!!

keyboard_arrow_up