Що пишуть про війну в Україні за кордоном: огляд світових ЗМІ

Що пишуть про війну в Україні за кордоном: огляд світових ЗМІ
  • Багато світових ЗМІ більше місяця говорять про Україну.
  • На шпальтах їхніх газет - жахливі кадри злочинів рф проти українців.
  • Дивіться огляд провідних видань за 3 квітня, які присвятили шпальти нашій війні. 

Триває вже 40 день повномасштабної війни. Увесь світ разом з Україною та українцями.  Кадри звірств окупантів продовжуються поширюватись світом. Вчора, 3 квітня, провідні видання присвятили перші шпальти злочинам росіян у Бучі і не тільки. Це кадри, на які важко і боляче дивитись кожній людині. 

Фотографії жорстоких знущань над українцями потрапили на обкладинки Financial Times, The Mirror, The Guardian, Daily Express, Metro.  Матеріали про злочини окупантів виходили під заголовками «Гірше за ІДІЛ», «Масові вбивства невинних», «Геноцид – останні звірства путіна». 

Дивіться огляд відомих газет, які вийшли 3 квітня з першими шпальтами про нашу війну.

Відео дня

Британська «Observer» вийшла в неділю з матеріалом «Росія використала дітей в якості живого щита під Києвом».

Данія. Газета «Politiken»

"У ніч на 18 березня три російські ракети вразили військову базу в місті Миколаєві, де спали Михайло Конахін та ще понад 200 українських військових. 50 з них загинули. У вівторок в Одесі на церемонії вшанували шістьох загиблих. Михайлу Конахіну виповнилося 57 років. Він воював на фронті на Донбасі у 2014 році і знову пішов добровольцем, коли росіяни напали в лютому". Про нього розповідає видання.

Німеччина. Видання «Der Tagesspiegel» розмістило інтерв’ю українського посла Андрія Мельника про війну, невдачі Берліна — і «павутину» контактів з Росією Штайнмаєра. Заголовок інтерв’ю «З Путіним миру немає».

Газета «Frankfurter Allgemeine Zeitung» 

Італія. Газета «La Stampa» вийшла зі світлинами солдатів, які фотографуються на фоні підбитого російського танку у Бучі з підписом: «Росіяни залишають Київ».

Іспанія. Газета: «ARA» вийшла з заголовком та фото: «Харків. Місто-привид. Спустошене й зруйноване, друге місто України героїчно переживає жорстоку російську облогу».

Ізраїль. Газета «HAARETZ» вийшла з колонкою. «Українські війська відвоювали райони поблизу Києва».

"Президент України Володимир Зеленський у своєму нічному відеозверненні за кілька годин до цього попередив, що російські війська, які відходять, створюють «катастрофічну» ситуацію для мирного населення, залишаючи міни навколо будинків, покинуте обладнання та «навіть тіла загиблих», - йдеться у матеріалі. 

У «The Jerusalem Post» вийшов матеріал із заголовком: «Українські війська повернули території на північ від Києва. Зеленський звинувачує росіян у тому, що вони залишили міни».

США. Видання «The Press of Atlantic sity» вийшло з підзаголовком: «Мені було так боляче, я плакав, коли (вторгнення) сталося 24 лютого. Принаймні я можу це зробити... Я тут, у Штатах. У мене є зв’язки, у мене є ресурси, і мій обов’язок — бути ініціативним і допомагати своїм людям, моїй родині, друзям». Основний заголовок «Допомога Україні»

«The Washington Post». Заголовок «Росія звужує цілі війни, відступає від Києва».  

Підпис фото 1: «Українські військові перевіряють тіла мирних жителів на наявність мін-пасток у суботу в окупованому Росією передмісті Києва Бучі. Оскільки російські військові відступають із захопленої території, з’являється більш чітка картина людських страждань, викликаних вторгненням».

Підпис фото 2: «Жителі Донецька та Луганська, територій, які перебувають під контролем сепаратистських урядів на сході України, на залізничному вокзалі в Росії».
 
Заголовок колонки на першій шпальті: «Україна тримає лінію; Москва дивиться на схід». Армії не вистачає сил, чисельності, щоб взяти столицю.

Свою першу шпальту присвятили війні в Україні і «The New York Times». Статтю розмістили із заголовком "Вихід Росії від Києва розглядається як головний прорахунок".

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Хмельницького на vsim.ua

    ‼️Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vsimnews

keyboard_arrow_up