Скандал у школі на Хмельниччині: батьки вимагають звільнити вчительку через непристойні методи виховання

Скандал у школі на Хмельниччині: батьки вимагають звільнити вчительку через непристойні методи виховання
  • Знімала штанці, підглядала у вбиральні та била — саме такі методи виховання застосовувала вчителька до третьокласників.
  • Її провину визнав суд, однак директор школи не бачить причин для звільнення.

Уже кілька місяців батьки третьокласників вимагають звільнити вчительку української мови. Про це йдеться у сюжеті "ТСН".

Батьки дізналися про жахливі речі – начебто вчителька знімає з їхніх дітей білизну. Про такі методи виховання батькам один за одним почали розповідати діти – виявилося, що в такий спосіб педагог карала непосидючих хлопчиків.

"Його там торкнули ззаду, він засміявся, вона підійшла і каже: ще раз – і я тобі перед усім класом штани. Потом вона підійшла і зняла перед всіма", - розповідає одна із мам.

Приниження зазнавали й дівчатка. Коли хтось з учениць просився до вбиральні, вчителька йшла туди з нею.

"Вона її провела в цей туалет, і заклавши рука за руку спостерігала, чи сходить, чи ні. Дитина каже: мамо, то був і шок, і страх, як я могла сходити перед нею в туалет", - розказує мама дівчинки.

Директор оголосив учительці догану, а батьки звернулися до суду. Від викладання в тому класі, де постраждали діти, учительку відсторонили, але вона навчає інших школярів. Батьки учнів не погоджується з таким рішенням та звернулися до керівника школи з вимогою звільнити вчительку.

Як зазначають, наразі ще один суд над педагогом триває через побиття дітей. В цій справі їй загрожує вже кримінальна відповідальність.

"Батьки вимагають не чекати вироку, а звільнити вчительку з посади терміново, бо діти тепер бояться навіть перестрічатися з нею в школі".

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (11)
  • Wiktor Różycki
    Педофілія.
  • Tornike Qebadze
    Проблема решается просто- поставьте хорошие камеры в школе, в каждом классе и коридорах. Сразу станет ясно- либо дети дебилы, либо учительница садистка. О чём тут спорить?
  • Іван Васильчук
    Для початку нехай згадають себе!
  • Лена
    Зовсім не виховують своїх дітей,зовсім... , особливо з Волочиська, важкі діти...
    Максим Артуров reply Лена
    можно ли мне вам  задрать юбку если я посчитаю вас не совсем выхованой?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:43 Четверо постраждалих: біля Нетішина зіткнулися легковик і спецавтомобіль 09:30 Пограбування з ножем поблизу Хмельницького: поліція шукає нападника 21:15 Біля «Дитячого світу» триває повторна акція проти відставки Федорова 21:01 Пануватиме антициклон: погода на 18 липня для Хмельниччини Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 20:13 У трьох громадах Хмельниччини попрощаються з воїнами: Миколою Коханюком, Валерієм Латюком та Віктором Мищуком 19:19 У помешканні жителя Кам'янця знайшли зброю та шість сотень набоїв 18:51 В ДТП на Бандери постраждав 33-річний мотоцикліст 18:08 У Хмельницькому нетверезий чоловік влаштував дебош на автовокзалі 17:27 У Хмельницькому судитимуть експравоохоронця, який продавав автомати та боєприпаси 16:42 На Південному Бузі браконьєр наловив риби на 266 тис грн збитків 16:01 На Хмельниччині серед ночі розшукали хлопця, який не повернувся додому 15:22 На Хмельниччині пʼяний чоловік вдарив юнака пляшкою по голові 14:44 Після понад 4 років полону на Хмельниччину повернувся Ярослав Радзімірський 14:04 На Хмельниччині судитимуть жінку, яка викрала з картки знайомого 400 тис грн 13:23 На Хмельниччині викрили схему переправлення чоловіків до Молдови 12:42 Перевірили воду на пляжах: у Південному Бузі виявили відхилення 12:03 У центрі Хмельницького підлітки на електросамокаті потрапили під авто 11:29 У Хмельницькому районі п’яний водій прокатав дівчину на капоті. Вона у лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up