Спецслужби РФ намагалися завербувати мешканку Хмельниччини — СБУ

Спецслужби РФ намагалися завербувати мешканку Хмельниччини — СБУ
Фото ілюстративне
  • Від жінки вимагали збирати інформацію про розміщення військових об’єктів на території окупованої Луганщини. 

СБУ викрила чергову спробу вербування українців спецслужбами РФ. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Як зазначається, напередодні представники ФСБ у пункті пропуску "Станиця Луганська" без пояснення причини затримали мешканку Хмельницької області, яка поверталась від родичів з тимчасово окупованої території.  При цьому через погрози та шантаж жінку спробували схилити до співробітництва.

  • "Від неї вимагали збирати інформацію, зокрема, про розміщення військових об’єктів у регіоні. Після повернення додому жінка звернулася до СБУ та надала детальні свідчення щодо всіх обставин свого вербування та поставлених завдань",- інформують у СБУ.

Як уточнили у відомстві, враховуючи те, що громадянка України не виконала злочинного завдання іноземних спецслужб і добровільно заявила правоохоронцям про свій зв’язок з ними, суд задовольнив клопотання органів слідства і звільнив її від кримінальної відповідальності.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Мастер Автополив
    Как страшно жить
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:30 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 26 грудня 19:03 Зі снігом і хуртовинами: якою буде погода 26 грудня на Хмельниччині 18:05 Планові відключення світла у Хмельницькому на 26 грудня (АДРЕСИ) 17:07 Пижик, туча, бараболя: популярні хмельницькі слова і звідки вони походять Від читача 19:21 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 16:17 Що подивитися на Різдво: добірка фільмів для дітей і дорослих 15:44 Хмельничанина засудили на 5 років за фейкове замінування ТЦК 15:05 Воїнів з Хмельницького району відзначили нагородами посмертно. Хто вони 14:06 Весілля двійнят, незрячі масажисти та захисник Бахмута: 10 інтерв’ю на «ВСІМ», які ви могли пропустити photo_camera 13:03 На Хмельниччині чоловік носив із собою гранату: його затримала поліція 12:12 Ланцюгова аварія у Шепетівці: травмувався 33-річний перехожий 11:34 У Хмельницькому районі фургон збив пішохода: чоловіка госпіталізували 11:03 Хто з благодійників і чим забезпечує Хмельницьку міську дитячу лікарню 10:01 Різдво без сварок і пилососа: як відсвяткувати, щоб рік був вдалим 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 25 грудня (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up