Столітні українські марки-шагівки стали "експонатом місяця" у Хмельницькому

Столітні українські марки-шагівки стали "експонатом місяця" у Хмельницькому
  • До 100-річчя української марки в обласному краєзнавчому музеї представили унікальну виставку.
  • Українські марки "шагівки" демонструють усім охочим.  

Цьогоріч відзначають своє 100-річчя українські марки. Вони вперше з'явилась у роки Української народної революції 1917-1921 років. До їх створення були залучені кращі українські художники: Георгій Нарбут і Антон Середа.

З цієї нагоди в обласному краєзнавчому музеї представили унікальну виставку. Відвідувачам демонструють першу серію українських марок "шагівок". Саме вони стали "Експонатом місяця" у жовтні.

Столітні українські марки-шагівки стали "експонатом місяця" у Хмельницькому, фото №1 на сайті vsim.ua

Відео дня

Довідка:

Першу серію марок державної пошти Української Народної Республіки 5 купюр номіналом 10 - 50 шагів запущено в обіг у середині липня 1918 року. В обігу марки-шаги, назва яких походила від староукраїнського "сяг", "шаг" знаходилися до березня 1919 року.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up