Таємниці підземелля. У Полонному археологи розкопали старовинне сховище (ВІДЕО)

Таємниці підземелля. У Полонному археологи розкопали старовинне сховище (ВІДЕО)
  • Підземне сховище 17-го сторіччя виявили просто на подвір'ї місцевих жителів. Історики ще не дійшли до єдиної версії їх походження.
  • Є припущення, що склади створили під час російсько-шведської війни.

У Полонному археологи розкопали підземне сховище XVII сторіччя. Історики припускають, що ці склади створили ще під час російсько-шведської війни, йдеться в сюжеті ТСН.

Наразі на подвір'ї місцевої мешканки Оксани Байцер тривають справжні археологічні роботи. Саме вона кілька років тому, працюючи на городі, несподівано провалилася у землю по самі груди. Жінка зізнається, що спочатку не надала великого значення ямі, адже у містечку уже траплялися подібні випадки. Тож її просто засипали землею. Але цьогоріч під землю пішов вже її чоловік. У проваллі люди побачили стіни та арку. Тоді стало зрозуміло, що там є щось цікаве.

Про знахідку повідомили міськраду, а та викликала археологів.Виявилося, що під землею ховається величезна споруда.

  • "Аби побачити її, нині треба спуститися на глибину 4 метри. Під землею багато ходів, цегляні стіни, арки та археологічні розкопки", - йдеться у сюжеті.

Археологи вважають, що у XVII- XVIIІ століттях тут були склади з армійським провіантом. Зокрема, їх пов'язують з діяльністю  князя Меншикова, якому у 1706  році було віддане місто Полонне на 6 років.

За словами місцевих, катакомби у їхньому містечку чи не на кожному городі. Історики зазначають, що ці військові склади ховають багато таємниць, а підземні ходи можуть вести навіть до сусідніх містечок. Після завершення експедиції у міськраді обіцяють тунелі облаштувати і відкрити для туристів.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анатолій Долинський
    Коли це наше містечко Полонне встигло переміститися в Житомирську область?
  • ttt7
    у нас главное это власть, потом бизнес, но как говорят, не чего личного...
  • Alex Varmint
    И что в хмельницком тоже раскопали и влупили там торговый центр, безнесс с***ь на всё хотели
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:38 На Хмельниччині Toyota зіткнулася з відбійником: двоє травмованих 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 На Хмельниччині ремонтують дороги: де тривали роботи цього тижня 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 12:20 Обовʼязковий ПДВ на єдиному податку зменшить надходження громад 21:38 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 11 квітня 20:55 Що означає звання міста-героя, яке отримав Старокостянтинів 19:09 Сіверськодонецький ТЦК взяв на облік хмельничанку без її відома: як це пояснюють і що каже адвокат 18:23 На щиті повернулись двоє воїнів з Хмельниччини, яких вважали зниклими безвісти 17:38 Шахрайство з бюджетними коштами: на Хмельниччині винесли вирок підприємниці 17:02 На Хмельниччину з полону повернувся військовий, якого вважали зниклим безвісти 16:34 25 гривень за поїздку: перевізники Хмельницького подали нові розрахунки до міськради 16:07 Скільки нерухомості є у Тюріна, Лабазюк, Симчишина та їхніх заступників 15:37 На майдані Незалежності відкрили Алею надії (ФОТО, ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 15:15 На Великдень на Хмельниччині прогнозують дощі та заморозки 14:40 Інтернет без світла у Хмельницькому: як працює PON від «Еверест» (новини компаній) 14:30 Різанина під час застілля: на Хмельниччині чоловік ударив ножем господаря 13:46 Скоїв ДТП і втік: на Хмельниччині розшукали водія з ознаками сп’яніння 13:03 «Вирішували питання» з ТЦК за 2,5 тисячі доларів: на Хмельниччині викрили схему 12:28 У росіянина на Хмельниччині конфіскували земельну ділянку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up