Три замість чотирьох. Уряд змінив критерії визначення карантинних зон в Україні

Три замість чотирьох. Уряд змінив критерії визначення карантинних зон в Україні
ua.depositphotos.com
  • Критерій визначення карантинних зон тепер буде лише три.  
 

Кабінет міністрів спростив критерії визначення карантинних зон для регіонів, об’єднавши два показники в один. Відповідне рішення ухвалили на засіданні сьогодні, 12 серпня, пише "Українська правда".

Раніше рівень загрози визначали за 4 показниками. Тепер їх буде три: заповненість ліжок, рівень тестувань, рівень нових хворих на 100 тисяч населення за 14 днів.

Як переконаний міністр охорони здоров’я Максим Степанов, новий підхід буде більше зрозумілим для громадян. 

Степанов наголосив, що для того, щоб регіон жив у режимі "зеленої зони", показник захворюваності на COVID-19 за 14 днів не повинен перевищувати 40 випадків на 100 тисяч населення.

Якщо рівень завантаженості ліжок по регіону становить 50 і більше відсотків 5 днів поспіль, то на території всього регіону встановлюється "помаранчевий рівень" епідеміологічної небезпеки, більше 70% – "червоний рівень".

Комісія ТЕБ на НС прийматиме рішення про встановлення рівня епідеміологічної небезпеки кожні 7 днів. А рішення по послаблення "червоного", "помаранчевого" та "жовтого" рівнів може бути переглянуте не раніше, ніж через 14 днів.

Нагадаємо, до цього карантинні зони визначали за 4 показниками: завантаженість ліжок (не більше, як 50%), середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА (не менше ніж 24 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів), коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування COVID-19 (не більше 11%) та показник динаміки зростання випадків інфікування (не більше 10%).

Читайте також: У Хмельницькому виявили одразу 16 нових випадків COVID-19

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Лен Хоменко
    Интересно когда и чем это беззаконие закончится
  • Ірина Качур
    Не не можуть вони вже якось визначитись
  • Ліда Жук
    Дурдом
  • Инна Мищенко
    За цим урядом скарженці плачуть
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:45 Прогноз погоди у Хмельницькому на вихідні 18–19 квітня 20:30 Насіння, розсада, саджанці: у Хмельницькому проведуть квітковий ярмарок 19:09 На Хмельниччині прокурори передали ЗСУ конфісковані автомобілі 18:18 На щиті повернулось п'ятеро військових з Хмельниччини: Михайло Константінов, Андрій Назарчук, Віктор Петерчук, Віктор Сухий та Михайло Якимчук Від читача 14:20 До уваги митних брокерів! 17:30 Звільнений з полону військовий зняв свій портрет з Алеї надії (ФОТО, ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 16:48 Ремонт доріг на Хмельниччині: де тривали роботи цього тижня 16:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження через грозу 15:08 Загинули на фронті: Хмельниччина втратила трьох воїнів 14:27 Гранти на 3 мільйони: 10 мешканців Хмельниччини отримали кошти для бізнесу 13:47 Парк «Електротрансу» поповнили шість нових тролейбусів: куди вони поїдуть photo_camera 13:03 На Хмельниччині два авто з кримінальних справ передали військовим 12:11 Помер священник Хмельницької єпархії ПЦУ та капелан Андрій Дурдас 11:28 Хмельничан запрошують на екскурсію в криївку 10:47 На Хмельниччині у ДТП травмувався 77-річний водій 10:27 11 років тому на Грушевського згоріла «Цукерня» (ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 В обласній раді нагородили військового капелана з Хмельниччини 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up