У Хмельницькій міськраді відбулась позачергова сесія. Основні рішення

- Депутати розглянули 9 питань.
- Дізнавайтесь, які рішення ухвалили.
Сьогодні, 21 лютого, у Хмельницькій міській раді депутати зібрались на 49-ту позачергову сесію та розглянули 9 питань.
Про підсумки засідання повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.
Як розповів посадовець, позачерговість спричинена необхідністю розглянути декілька рішень на виконання суду. Ще декілька рішень потрібно було розглянути якомога швидше, щоб залучити фінансовий ресурс
Основні рішення сесії
Депутати прийняли рішення передати Силам оборони військове майно на понад 11 мільйонів 100 тисяч гривень. Зокрема, це: 300 FPV-дронів та 50 квадкрокоптерів.
Також було внесено зміни до складу виконавчого комітету. На сесії затвердили кандидатуру Миколи Заганяча.
Крім того, розповів Симчишин, депутати погодили отримання чергового гранту від закордонного донора Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Це кошти у розмірі 2 120 000 мільйона євро. Гроші призначені для реконструкції каналізаційних очисних споруд та встановлення сонячних панелей біля них. За словами міського голови, це дозволить заощаджувати кошти на споживанні електроенергії орієнтовно до 8 мільйонів гривень на рік. Також, зазначив він, буде встановлено та замінено частину додаткового обладнання, і реконструкція дасть змогу покращити екологічну ситуацію, пов’язану з роботою очисних споруд.
Як йдеться у проєкті рішення, який опублікований на сайті міськради, проєкт передбачає виділення співфінансування з міського бюджету — це 16,5% вартості, тобто 339 200 євро. Разом вартість реконструкції складає 2 459 200 євро або ж 105 694 449 гривень за теперішнім курсом Нацбанку.
Читайте також: У Хмельницькій міськраді відбулося засідання виконкому: які рішення ухвалили
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.