На Хмельниччині байкерський рух розвивається уже понад 10 років. За цей час наші байкери неодноразово пересідали на сучасніші потужніші моделі мотоциклів. На сьогодні створено три мотоклуби: Mad Brothers MFC, Hot Heads MFC та Hungry Boars AMGC. 14 жовтня представники усіх трьох зібралися на площі перед кінотеатром Шевченка для закриття літнього сезону і для чергового показу своїх “залізних коней”.
Кілька конкурсів, показових виступів і колона із кількох сотень мотоциклів рушила центральними вулицями міста до майдану Незалежності. Там зробили спільне фото на пам’ять, а після офіційної частини відправилися на закриту вечірку, так би мовити для “своїх”.
До Хмельницького на закриття "злетілися" мотоциклісти з кількох міст не тільки області, а й України. Зокрема, зустрічалися представники різних клубів з Вінниці, Тернополя, Івано-Франківська, Львова і Києва.
- Закриття мотосезону - свято, на якому можна зустріти друзів. Це вже гарна традиція приїздити один до одного в гості. Це етап нашого байкерського життя, коли ми готуємося до зими, - каже співорганізатор заходу, президент мотоклубу Mad Brothers MFC Боб. - Мотоклуб - це сім’я, близькі один одному люди, які мають спільні інтереси і пояснюють іншим, що мотоцикл - це не просто засіб пересування, а символ свободи. Саме тому сьогодні ми зібралися тут усі разом - представники усіх хмельницьких клубів і наші друзі з інших міст.
Щоб бути байкером не достатньо лише одягтися у шкіру й відростити бороду. Ще треба мати можливість придбати та утримувати “сталевого коня “. Це, ясна річ, задоволення не з дешевих. Щоправда, у скільки обходиться обслуговування мотоциклів їх власники не кажуть.
Більшість байкерів у “будні” - люди серйозні й працюють на різних посадах. Вдень вони заробляють гроші, а ввечері можуть добряче відірватися з друзями. У них є сім’ї, які інколи можуть не розділяти такий спосіб життя. Навіть під час розмови чоловіки в шкірі бувають дуже ввічливими, не дивлячись на їхню брутальну зовнішність.
42-річний Андрій - львів’янин. Викладає кулінарію. Приїхав у Хмельницький на мотоциклі Honda.
Японську техніку не треба обслуговувати, їй треба не заважати працювати, - каже про свій мотоцикл Андрій - Закриття сезону означає, що більше не буде ніяких офіційних заходів, переходимо на зимовий час. Якщо погода дозволяє, то ми катаємося і взимку. Поїздки на мотоциклі - то адреналін, який просто зашкалює. Автомобіль того не дасть.
27-річний хмельничанин Борис, який попросив називати його просто Боб, приїхав на Kawasaki. Каже, що працює на себе у приватній сфері.
43-річний Олександр приїхав з сусіднього Тернополя на саморобному транспорті. Каже, що оригінал влетів би в копійчину. Трайк збирав власноруч. Байкер працює інженером.
Це саморобний. Десь два роки пішло на те, щоб його зібрати, - зізнається Олександр. - Деталі брав у Запорожця. Такі аналоги заводські коштують в Німеччині від 20 тисяч євро.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
А я бачив круто !
https://youtu.be/N2rDrheSyX8