У Хмельницькому не прижились рідкісні дерева

У Хмельницькому не прижились рідкісні дерева
Фото з сайту Хмельницької міської ради
 • У березні 2021 року на Староміській висадили екзотичні платани.

 • Частина дерев не прижилась.

 • Як рятуватимуть платанову алею?

У березні минулого року на вул. Староміській висадили незвичні для Поділля дерева - платани

“На жаль, частина дерев не прижилась. Про це  вже повідомили підрядній організації, яка постачала саджанці дерев”, - йдеться у дописі Департаменту інфраструктури міста у Фейсбук. 

Фото зі сторінки Департаменту інфраструктури міста у Фейсбук

Чиновники запевняють, що  відповідно до підписаної угоди та гарантійних зобов'язань підрядна організація замінить зелені насадження.

Однак на території, де розташований розсадник, тривають бойові дії. З огляду на цей факт та воєнний стан в країні, підрядна організація пообіцяла надати посадковий матеріал одразу після врегулювання ситуації.

Нагадаємо, платани висадили замість старих лип та горіхів, котрі викорчували.  На облаштування платанової алеї з бюджету міста витратили 200 000 гривень.

Про те, як закладали алею, можна дізнатись з відео:

Читайте також: Чоловік з Хмельниччини збудував хату-музей з пляшок та дерева

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • Leopard Leoparda

  ЩЕ ПАРУ дерев ледве виживають на сквері Бандери. там так колись було гарно. Трава дерева великі зелені. зробили цю бруківку де скачуть скейтери і дерева-пицики які ледве в цьому році зелень пустили. мені здається їм нема звідки брати якісь вітаміни з землі. оде-два ледь ледь живуть. Влітку йдеш і всюди спека. нема де сховатись від сонця. але хто нас розуміє тих хто ходить пешкаруса. траву зкосили знов. я не можу))))))))) косо криво аби живо. негарно так. Якщо ви копіюєте газони Європи, то там посаджена спец трава і коситься під рівень. щоб гарненько. а не коли прийде спека буде жовта солома по місту. Невже ніхто не любить зелень? постійте під деревом, скільки там кисню! в траві так само.

  Класна трава газон біля будівлі на пляжі. але забрали частину цієї території і пишуть не ходити не сідати. не дихати може ще? ми колись там лежали загорали. вже нічого не можна. а для чого там той газон. це що заповідник? на траві треба сидіти і лежати. вже вся трава пляжу затоптана ігровими майданами і качелями і спорт площадками. а я хочу лежати на траві ...в спеку саме те. Пустеля Сахара наближається......
 • Читач79

  це можна було зробити за 5 тисяч. Насадити липок, чи тих же горіхів знов.
 • читач34

  А в Хмельницькому Зеленому хазяйстві нема дерев? Мало того, що старі дерева минулого року спиляли навесні і все літо по Староміській доводилося йти перебіжками, бо від сонця не було де сховатися, так ще й "не прижилися"! Господарники хренові !розпил в дії.
 • ЧитачЧитачів

  Добре що відкати прижилися. А дерева - ще насаджають.

keyboard_arrow_up