У Хмельницькому стартував чемпіонат міста з петанку

У Хмельницькому стартував чемпіонат міста з петанку
Фото - міська рада
 • Чемпіонат міста триватиме з 26 по 28 вересня. 
 • Дізнавайтесь, що це за вид спорту і хто змагається.

У Хмельницькому змагаються з петанку. Чемпіонат міста стартував вчора, 26 вересня і триватиме до 28. 

Вправляються у новому виді спорту діти та підлітки. Загалом беруть участь 28 команд серед школярів Хмельницької територіальної громади.

Як зазначають в міськраді, захід має за мету популяризацію здорового способу життя, а також знайомить дітей та підлітків із новим видом спорту. 

Відео дня

Петанк - це спортивна гра, яка полягає у кидках металевих кульок з метою наближення їх до дерев'яної цільової кулі. Гравці роблять кидки зі спеціально відведеного місця, намагаючись набрати більше очок, ніж їх суперники.

Довідка:

Петанк - один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев'яної кулі.  Цю гру, як правило, грають на твердому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску тощо. Гра подібна до бочче і боулзу.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Сергій Щербанюк

  Діти всі різні, за витривалістю, рівнем здоровя, активністю та рухливістю, тому завдання суспільства запропонувати їм варіанти, а вже дітям обирати те що їм подобається. І хто сказав, що грати в петанк настільки просто та фізично необтяжно? За гру гравець присідає в середньому 35-40 разів, не рахуючи відстань коли треба підбирати кулі)
 • 007

  Краще бігати і підтягуватися на турніку  дітей навчіть, а то єрундою займаються

  Es fero reply 007

  а вам що заважає це навчити своїх дітей? ми в дитинстві самі бігали і по дворах і по турніках висіли. і плавати самі вчились. а ваших треба вчити?

keyboard_arrow_up