У кого гарніше? У Хмельницькому проводять конкурс на кращий благоустрій

У кого гарніше? У Хмельницькому проводять конкурс на кращий благоустрій
Фото ілюстративне
  • До Дня міста у Хмельницькому уже традиційно оберуть кращий під'їзд, будинок та двір. Але і це не все. 
  •  Усіх містян запрошують долучитися до конкурсу.

Уже традиційно в Хмельницькому проводять конкурс на кращий благоустрій "Хмельницький – наш дім". Триватиме конкурс до 15 вересня. 

До участі запрошуються підприємства, установи, організації, управляючі муніципальні компанії, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи.

Традиційно конкурс відбуватиметься у семи номінаціях: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій міста, «Кращий благоустрій територій шкіл та дитячих садочків», «Будинок зразкового утримання», «Кращий під’їзд», «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків, «Кращий благоустрій приватної садиби» та «Краща вулиця у приватному секторі». Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Переможці у кожній номінації отримають дипломи та подарунки від міської ради. Нагородження  відбудеться під час святкових заходів з нагоди Дня міста Хмельницького, 26 вересня.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: 65-03-35. Заявки від номінантів подавати на електронну адресу: [email protected].

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (6)
  • Валентина Лескова
    а як у нас в підвалі стояк прогнив і все  стоіть в підвалі і воняє що за метри чути поганий запах, то ми на що можемо претендувати?
  • Andrii Trey
    проведіть конкурс на "найгірший двір" , і в топ-10 нехай міська рада зробить ремонти там
  • Zhanna
    Курчатова,1-Л - прибудинкова дорога-поверхня Місяця! І ремонт досі не можуть запланувати! Зате парк Чекмана викладають стежками з плитки навіть там, де ніхто не ходить! Звичайно, меру треба показати гарну картинку,бо в парк всі ходять, а які дороги біля звичайних житлових будинків -то вже йому по* ер!
  • Барст
    ну тут же ясно: чем больше покрышек старых - тем лучше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині оголосили штормове попередження через заморозки та сильний вітер 20:26 Чоловік викрав авто Укрпошти: суд пом'якшив йому вирок 19:34 Радником Тюріна став ветеран-рекордсмен Одайник 18:49 Загинув 22-річний військовий з Хмельниччини Вадим Дроздов. Його історія Від читача 13:37 Це серьозно підписує і читає начальник облостного ТЦК Хмельницького областного центру комплектування В.Жураковський? 18:11 Як записати дитину до першого класу у Хмельницькому: пояснення міськради 17:48 У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками: Андрієм Семенюком та Віталієм П’ятаком 17:17 «Хмельницькобленерго» оновило графіки погодинних відключень: що зміниться 16:48 П’яний 20-річний син до смерті побив матір на Хмельниччині: як його покарали 16:04 На Хмельниччині чоловікові з інтернату хотіли змінити опікуна на директора: що вирішив суд 15:30 У Хмельницькому змінили маршрут тролейбусів №7 та №11 через падіння дерева 15:11 Герасимчук, Птащук, Чубенко, Шкіндюк: що мають та скільки отримують керівники поліції (ОГЛЯД) photo_camera 14:44 Порушив ПДР і був напідпитку: у Хмельницькому зупинили водія ЗАЗ 14:22 У Хмельницькому на майдані Незалежності облаштовують Алею надії 13:03 Їм було 22 та 33 роки. Із двома воїнами попрощаються у Хмельницькому 12:18 Різке похолодання і мокрий сніг у Хмельницькому: синоптикиня попередила про зміну погоди 11:42 У Хмельницькому нотаріуску підозрюють у незаконному переоформленні нерухомості на понад мільйон гривень 11:03 На Хмельниччині побільшало хворих на грип та ГРВІ: за тиждень — 5 565 випадків 10:25 Четверо воїнів повертаються на щиті на Хмельниччину. Хто ці Герої 09:46 На Хмельниччині під час пожежі в багатоповерхівці врятували трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up