У одному із хмельницьких швейних цехів виявили десяток нелегальних працівників

У одному із хмельницьких швейних цехів виявили десяток нелегальних працівників
 • Власнику цеху загрожує чималий штраф.
 

В області триває інспекційна кампанія щодо виявлення незадекларованої праці. Так, нещодавно інспектори Держпраці відвідали один із швейних цехів у Хмельницькому.Там виявили порушення.

"В ході інспекційного відвідування інспекторами встановлено факт порушення трудового законодавства стосовно 10 працівників в частині оформлення трудових відносин. А саме: трудові договори у письмовій формі між працівниками та фізичною особою підприємцем не укладено, до початку допуску працівника до роботи своєчасно не подано відповідного повідомлення прийняття на роботу до органів ДПС, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України",- повідомили в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області.

За результатами інспекційного відвідування підприємцю внесено припис. У разі невиконання вимог припису, йому загрожують штрафні санкції. За допуск одного працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачений штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат.

Відео дня

 

 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (55)
 • Читач26

  А до цього збирали подать. Не один рік, і не тільки тут. Податкова та мусарня не працюють. Дати термін, в 1 рік, щоби знищили всі схеми. Через рік знайшли схему - на шибеницю з усім сімейством. І так

  повторювати багато не прийдеться. Бюджет буде, краіна буде, газ, електрика в нормальних цифрах. З податковоі та мусарні і треба починати.
 • Oksana Halushko

  А, що в Хмельницькому є легальні?
 • Читач48

  Люди самі винні, погоджуються на такі умови, а потім кажуть що в лікарнях нема ремонту і пенсія мала
 • Саша Гаврилюк

  Европу усі хотіли получил  ж...

keyboard_arrow_up