У Старокостянтинові попрощалися із пілотами, які загинули під час авіакатастрофи

У Старокостянтинові попрощалися із пілотами, які загинули під час авіакатастрофи
  • Сергій Бородаченко та Михайло Ткаченко служили у Старокостянтинівській віськовій частині.
  • Пілоти загинули 29 вересня під час падіння літака у Красилівському районі.
  • 4 жовтня у Старокостянтинові чоловіків провели в останню путь.

 

 

Вчора,4 жовтня, у Старокостянтинові попрощалися з пілотами, які загинули під час падіння літака у Красилівському районі.

Підполковник Сергій Бородаченко та старший лейтенант Михайло Ткаченко служили у місцевій віськовій частині.

Прощання відбулось у 42 гарнізонному будинку офіцерів. Провести пілотів в останню путь прийшли військові собового склад Старокостянтинівського гарнізону та мешканці міста.

Відео дня

У Старокостянтинові попрощалися із пілотами, які загинули під час авіакатастрофи, фото №1 на сайті vsim.ua

Про це повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ насвоїй сторінці у Фейсбук.

У Старокостянтинові попрощалися із пілотами, які загинули під час авіакатастрофи, фото №2 на сайті vsim.ua

Нагадаємо, 29 вересня вони здійснювали навчальний політ на літаку. Біля села Берегелі Красилівського району їхній літак впав. Пілоти загинули на місці.

У Старокостянтинові попрощалися із пілотами, які загинули під час авіакатастрофи, фото №3 на сайті vsim.ua

У Старокостянтинові попрощалися із пілотами, які загинули під час авіакатастрофи, фото №4 на сайті vsim.ua

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up