«Укренерго» обмежить електропостачання 12 лютого: кого це торкнеться

- На 10 годин буде обмежено потужність світла.
Завтра, 12 лютого, в Україні, зокрема в Хмельницькій області, запровадять обмеження потужності електроенергії. Та вони стосуватимуться не всіх — лише промислових та бізнес-споживачів.
Про це інформують у НЕК "Укренерго".
Як повідомляють в компанії, обмеження діятимуть у два періоди:
- з 7:00 до 11:00 (4 години);
- з 15:00 до 21:00 (6 годин).
Причиною тимчасових обмежень називають пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок попередніх російських ракетно-дронових атак.
Водночас у "Укренерго" зазначають, що відключення електроенергії для населення наразі не прогнозуються.
В обленерго закликають використовувати електрику ощадливо.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
Наталія Казімірова
Рік тому міністр енергетики Галущенко заявляв, що Україна розраховує розпочати будівництво чотирьох нових ядерних реакторів. Казав, що два блоки, до яких увійдуть реактори та відповідне обладнання, базуватимуться на обладнанні російського виробництва, яке Україна хоче імпортувати з Болгарії, тоді як ще два використовуватимуть західні технології компанії Westinghouse.
Антикорупційний комітет Ради натомість виявив у законопроєкті потенційно корупціогенний фактор – непрозоре визначення типу реакторних установок. Під час доопрацювання документу не аналізували альтернативні варіанти для будівництва енергоблоків №3 і №4 ХАЕС, не порівнювали їхню вартість, технології та сумісність із наявними спорудами, а також не запитували пропозиції від виробників з інших країн.