В Україні хочуть прибрати рекламні борди з доріг

В Україні хочуть прибрати рекламні борди з доріг
Фото ілюстративне
  • Відповідний законопроєкт зареєстрували у ВР.
  • За словами ініціаторів, реклама відволікає водіїв.

У Верховній раді зареєстрували законопроєкт, який забороняє розміщення реклами на автошляхах. Про це пише "УП" з посиланням на повідомлення на сайті ВР та заяву віце-спікера парламенту Руслана Стефанчука.

Як зазначив Стефанчук, в умовах постійного зростання автотранспортних потоків небезпека від розміщення додаткових подразників уваги водіїв у формі рекламоносіїв тільки загострюється, тож це потребує вжиття невідкладних заходів реагування.

Ініціаторами законопроєкту стало кілька десятків нардепів. Вони пропонують заборонити розташовувати засоби зовнішньої реклами на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах, зокрема:

  • на пішохідних доріжках та алеях;
  • на велосипедних доріжках;
  • у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування та на відстані менш ніж 10 метрів від краю такої смуги;
  • у межах смуги відведення вулиць і доріг населених пунктів та на відстані менш ніж 5 метрів від краю такої смуги;
  • над проїзною частиною автомобільних доріг;
  • на відстані менш ніж 50 метрів від місця перехрещення дороги із залізничними коліями.

Друзі, а як ви ставитеся до такої ініціативи?

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (21)
  • Igor Khemych
    Правильно зроблять коли приберуть.
  • Oksana Ostapchuk
    Так
  • Віра Кухта
    Тільки за.
  • Олег Гурман
    даво була пора
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Грози і штормовий вітер: погода на Хмельниччині 20 травня 20:48 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:06 У Нетішині зникла 13-річна Аліса: прикмети 19:40 Погрожував порізати колеса за сітки: рибоохорона відреагувала на резонансний допис у соцмережі play_circle_filled Від читача 09:44 Хмельницька митниця інформує 18:47 Хмельничани попрощались з 24-річним морпіхом Андрієм Гущею 18:08 Зниклу хмельничанку знайшли вбитою в гаражі — засудили нападника 17:41 Понад 13 тисяч учасників складатимуть НМТ на Хмельниччині у 2026 році 17:04 Наймолодшому було 21: із пʼятьма воїнами попрощаються на Хмельниччині 16:27 Жодного ув’язнення: як цьогоріч карали за корупцію на Хмельниччині 15:44 У Хмельницькому готують кадрові зміни в десятках шкіл та садочків: що відомо 15:12 На Хмельниччині через атаку дронів пошкоджено елеватор Kernel 14:29 Нічна погоня у Хмельницькому: пʼяний водій влаштував ДТП 13:51 Загинув 23-річний військовий з Хмельниччини Василь Соколов 13:04 Ціни на свинину в Хмельницькому: де вирізка по 240, а де — по 310 гривень? 12:52 Хмельницька АЕС шукає працівників: список вакансій 12:15 Міськрада продасть землі на 7,7 мільйона: кому та за скільки 11:47 Викрили мережу секонд-хендів у Хмельницькому, яка ухилялася від податків 11:16 75 хмельничан отримають звання почесних громадян міста (ІМЕНА) 10:22 Загинули пʼятеро військових з Хмельниччини: хто вони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up