В Україні хочуть заборонити продаж енергетиків неповнолітнім

В Україні хочуть заборонити продаж енергетиків неповнолітнім
Фото: UkrMedia
  • Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній Раді.
  • Нардепи пропонують обмежити рекламу енергетиків та їх продаж.
  • Порушників планують штрафувати.

Днями у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 10117, який пропонує заборонити продаж енергетиків неповнолітнім. Відповідний законопроект оприлюднено на сайті ВР.

Мета звернення — обмежити вживання енергетиків поряд з алкоголем та курінням.

Що пропонують нардепи?  По перше, у законопроекті зазначають, що слід маркувати енергетичні напої спеціальним чином. Зокрема, на пляшці має бути позначений вміст цукру, кофеїну, інших біологічно активних і збадьорливих компонентів. Окрім них, на етикетці повинні вказувати застереження про шкоду напоїв. Також енергетики пропонують розливати у тару не більше 0,33 літра.

Відповідно до законопроекту, енергетичні напої заборонять продавати особам, які не досягли 18-річного віку. Також, такі напої не можна буде продавати у приміщеннях чи на території будь-яких навчальних закладів, на території закладів охорони здоров’я. Крім того, під заборону потрапить реклама енергетиків. Її пропонують не транслювати у період з 8-ї до 20-ї години.

Порушників пропонують штрафувати.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (40)
  • Галина Воробель
    За
  • Алексей Шевчук
    Ви спочатку проконтролюйте заборону продажу алкоголю неповнолітнім ))) купа магазинів барижить алкоголем та в багатьох закладах не перевіряють вік і наливають алкоголь дітям по 16 років. А щодо енергетичних напоїв я думаю що кожен сам повинний зробити вибір.
  • Николай Дячок
    так то ж хімія
  • Olga Koshaj
    Давно пора!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:37 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:48 «На щиті» повертаються п’ятеро воїнів з Хмельниччини 18:08 Житло для студентів у Хмельницькому: скільки коштують гуртожитки і кімнати 17:30 У Хмельницькому відбудеться автопробіг на підтримку військовополоненних та безвісти зниклих Від читача 19:27 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:47 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 16:04 Критичний рівень Дністра та інших річок області: що кажуть експерти 15:32 Розкаялась у в’язниці і пішла воювати: в Хмельницькому попрощались із 39-річною Наталією Шелестовою 14:55 Громаді на Хмельниччині через суд повернули 50 га землі 14:16 Судитимуть браконьєра, який на Південному Бузі нарибалив на понад 1 млн грн 13:29 «Ніколи не жалівся й не ховався»: попрощалися з Андрієм Дацьковим 12:47 В Молодіжному парку відбудеться концерт «Квіт Подільського танцю» 12:09 Симчишин призначив двох директорів закладів освіти (ІМЕНА) 11:30 На Хмельниччині повідомили про підозри двом крадіям: деталі 10:51 Засудили хмельничанина, який викрав авто, вчинив ДТП та покинув машину 10:18 Прокуратура оскаржує рішення міськради щодо будівництва багатоповерхівок біля дендропарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up