В Україні планують встановити "антишпигунські фільтри" у мобільних мережах

В Україні планують встановити "антишпигунські фільтри" у мобільних мережах
Фото ілюстративне
  • Це хочуть зробити для запобігання несанкціонованому втручанню в роботу та/або використанню телекомунікаційних мереж.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації розробила спеціальний наказ в якому пропонується встановити в українських мобільних мережах спеціальні фільтри, які захищатимуть дзвінки від дій шпигунів. Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресцентр Держспецзв'язку.

Відповідний проєкт був розроблений ще у 2017 році. Метою є запобігання несанкціонованому втручанню в роботу або використанню телекомунікаційних мереж.

Згідно з документом, технічний засіб, який здійснюватиме моніторинг зв’язку, повинен мати змогу відстежувати весь трафік (міжнародний, національний). Наказ не стосуватиметься мобільного інтернету або послуг зв’язку, мова йде про сигнальний трафік всередині мобільних мереж.

У проєкті зазначено, що необхідність його розробки виникла через те, що недостатня нормативно-правова база у сфері телекомунікацій призвела до несанкціонованого втручання в роботу та використання телекоммереж. Наслідком цього став витік інформації про місцеперебування кінцевого обладнання відповідних абонентів у мережах рухомого (мобільного) зв'язку та передача цієї інформації зловмисникам.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
  • PutnickFree

    Вони визнали, що інформація зливається і вводять систему моніторингу щоб можна було зливати інформацію, яка до цього не зливалася ;)

keyboard_arrow_up