Вибухи на Хмельниччині: ворог вночі атакував ракетами та шахедами

Вибухи на Хмельниччині: ворог вночі атакував ракетами та шахедами
фото ілюстративне
  • Ворожі цілі летіли на Старокостянтинів та Кам'янець-Подільський.

На Хмельниччині була оголошена повітряна тривога двічі: у ніч на 14 червня та зранку. Вночі тривога розпочалась о 1:16. У Повітряних Силах повідомили про загрозу бойового застосування ТУ95 МС. О 2:15 повідомили про те, що ударні БПЛА прямують курсом на Старокостянтинів. О 3:07 повідомили про нову групу шахедів, що летіли на Старокостянтинів. О 3:39 Повітряні Сили повідомили про групу ракет курсом на Старокостянтинів. Згодом жителі Хмельниччини чули звуки вибухів. О 3:52 повідомили про ракети, що прямують на Кам’янець-Подільський. О 4:06 повідомили про те, що ракети з Коломиї летять у зворотньому напрямку на Хмельницький. О 4:13 повідомили про ракети, що прямували на Старокостянтинів.  Небезпека тривала до 4:44.

При черговій повітряній тривозі, пов’язаної з взлітом “Міг”, що розпочалась о 06:02, жителі області також чули звуки вибухів.

У звіті Повітряних Силах вранці розповіли, що росіяни запустили 17 «шахедів» і 14 ракет повітряного і наземного базування  із районів Саратовської області, Краснодарського краю, Тамбовської області та Єйська – рф. Із них 24 були знищені Силами ППО у сімох областях: Хмельницькій, Миколаївській, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській та Одеській.

У Хмельницькій ОВА повідомили, що сили ППО у Хмельницькій області знищили 11 ворожих цілей. Внаслідок атаки триває пожежа на об’єкті інфраструктури. Травмованих чи загиблих серед цивільного населення немає.

Відео дня


Читайте даліУ Хмельницькому попрощались із двома захисниками

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up