Партнер рубрики Події

ВООЗ не рекомендує змішувати вакцини проти COVID-19

ВООЗ не рекомендує змішувати вакцини проти COVID-19
Фото ілюстративне
 • У Всесвітній організації охорони здоров’я рекомендують не змішувати вакцини проти COVID-19 від різних виробників, оскільки це може бути небезпечно.

У Всесвітній організації охорони здоров'я радять не змішувати і не підбирати вакцини проти коронавірусу COVID-19 від різних виробників. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на Reuters.

Як зазначається, керівництво ВООЗ на брифінгу відзначило, що повністю вакциновані люди в разі зараження "Дельта"-штамом вірусу хворіють в легкій формі або навіть безсимптомно, а число госпіталізацій і смертей зростає в країнах з низьким рівнем вакцинації.

Заступниця голови ВООЗ з науки Сумія Свамінатан закликала не змішувати і не поєднувати вакцини COVID-19 від різних виробників.

 • "Це досить небезпечна тенденція. Ми перебуваємо в зоні відсутності даних і доказів у тому, що стосується змішування і збігів… У країнах буде хаос, якщо громадяни почнуть вирішувати, коли і хто буде отримувати другу, третю і четверту дозу", - сказала вона.

Вона додала, що питання про те, чи варто проходити ревакцинацію, має також вирішуватися на основі наукових даних, а не заявах "компаній, які говорять, що необхідна третя доза".

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (3)
 • Markоs

  Та що той ВООЗ знається на вакцинах. От Ляшко заявив що можна змішувати, значить можна. Довіряйте конкретній людині а не якомусь ВООЗу.
 • Alex Varmint

  ВООЗ мечется как тот обеспокоенный Евросоюз, то можно то нельзя. Они сами не знаю как правильно и меняют протоколы на лету как тапочки. Вот и вакцинируйся потом.

  PutnickFree reply Alex Varmint

  Достеменно не знають, протоколи змінюються, бо постійно приходять результати досліджень, це нормально так і має бути.
  Чи краще лікувати вітаміном С і глюконатом кальцію, нічим не допоможе, але сильно не нашкодить?!

keyboard_arrow_up